2733
2739
افکار ادم دست خودشه بگو هر چی میخواد بزار بشه به درک الان که همه چی خوبه آینده رو چیکار داری 

دکتر بهم گفت فکرای پوچ میکنی می‌گفت آدم تو افسردگی فکرای پوچ می‌کنه منم دارم سعی میکنم دورشون کنم .بنظرت این فکرای من دارم پوچن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی برای افسردگی نداشتم  همش بیدار بودم و به پسرم میرسیدم به همسرم به کارای خونه  😭 ...

من پسرم تا سه ماه کولیک شدید داشت شب و روز بیدار بودم و روش حساس بودم . نمی‌دونستم افسردگی چیه بعد که بهتر شد دیدم گریه میکنم و...رفتم دکتر گفت افسردگیه

2728
علاعمتون چی بود ؟؟ چطوری به خودتون کمک کردین ؟؟

شبیه وسواس فکری بود یه مورد مسخره ای از دوران نوجوانیم یادم افتاد مثل خوره افتاد به جونم وای اونقد تو خلوت خودمو میزدم اونقد به سرم مشت میزدم به س ی نه هام مشت میزدم کبود میشدن خودمو نیشگون میگرفتم اما کسی به دادم نرسید رسما دیوونه شده بودم بیشتر از ۱۵ماه نتونستم به دخترم شیر بدم شوهرم از اونایی نشد که حرف دلمو بهش بگم و همدردی کنه باهام اعصابم رفت داغون شدم خودمم دستم خالی بود نتونستم دکتری برم هیچیه هیچی خواهر زورم به نذر و نیاز و دخیل بستن رسید بعد از اونا کم کم آروم شدم خانم ربابه (س) رو قسمش دادم به طفل شش ماهش به شیر توی سینش گفتم آرومم کن 

2740