2733
2734
عزیزم ان شاالله یه مورد عالی سر راهت قرار بگیره.  اما جدای از مسائل بی تعهدی و بی اخلاقی که ...

خيلي ممنونم از راهنمايي تون 🌹🌹

قطعا بررسي ميكنم ولي واقعيش تجربياتم تا الان ميگه كه خيلي اميد نداشته باشم

به مرور ادم عادت ميكنه به اينكه فقط به خودش تكيه كنه و البته قبول دارم كار هركسي نيست

آدم موجود اجتماعی ای آفریده شده ،وگرنه همه الان باید تو غارها زندگی میکردیم،،،هیچوقت آدم به تنهایی عادت نمیکنه،فقط تحملش میکنه ،و این زمانی سختتر میشه که آدم سنش بالاتر بره

باید با این دید وارد زندگی مشترک شد،که طرف مقابل هم دقیقا مثل خود من کامل نیست ،بالاخره هر فردی یه عیوبی داره  که ممکنه حتی به مرور اصلاح هم نشه،باید همون جور بپذیریمش و نخوایم تغییرش بدیم،دوران نامزدی (قبل عقد)خیلی خوبه به نظرم ،اونم بالای شش ماه،که فرد تقریبا پنجاه ،شصت درصد خود واقعی رو نشون میده ،و آدم میتونه تصمیم بگیره میخواد یه عمر با این آدم باشه یا خیر 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شاغلی ووضع مالی خودت یاپدرت تامینه دیگه چه احتیاجی به اقا بالاسر؟؟؟حالا توجامعه خودمون تحمل مرد یه طرف تحمل خانوادش ازهمه بدتر....

ولی اگه شرایط مالیت خوب نیس مجبوری به یکی اعتماد کنی ومشکلات بعدیش...

اینو بدون حتی اگه شوهرت خوب باشه صددرصد خانوادش جلو پات سنگ میندارن زندگی روبهت تلخ میکنن...

من خودم بادید خیلی باز ازدواج کردم شوهرم خودش خیلی مرد خوبیه پردرامد.چشم پاک.زن وبچه دوست...ولی چه فایده یه خانواده داره خدابه هیچگی نصیب نکنه یعنی عملا دارم خفه میشم گاهی میگم بزارم برم بااینکه سالی نهایت ۲تا۳بار میبنمشون...

اگه شاغلی ووضع مالی خودت یاپدرت تامینه دیگه چه احتیاجی به اقا بالاسر؟؟؟حالا توجامعه خودمون تحمل مرد ...

خدا رو شكر تنهايي از پس زندگيم بر ميام به كمك پدر و مادر

و اگه ازدواج كنم در جهت تكامل هست و نه رفع نياز

2728
من چون  اعصاب کشمکش و بحث و مادرشوهر و ....ندارم میخوام مجرد بمونم اینجوری اعصابم ارومه از طرفی ...

به مرور دیدگاه آدم تغییر میکنه عزیزم،ممکنه الان نظرت این باشه و بعدا عوض شه،من از بچه متنفر بودم،بعد ازدواج له له میزدم بچه دار بشم😂شوهرم قبول نمیکرد و نمیخواست چون از بچه اصلا خوشش نمیومد😑😑خوب شد از اول با هم قرار نذاشته بودیم هیچوقت بچه دار نشیم😁

تو قضیه خانواده شوهر (مادرشوهر،خواهرشوهرم و جاری و .......)هم ،همه بد نیستن،خود من مادرشوهرم که البته یک ساله فوت شدن،خیلی خوب و مهربون بود ،عاشقش بودم،خواهر شوهرم هم همینطوره،سر زندگی خودشه و خیلی فهمیده اس،...درسته بعضیامون کلا ذاتشون خرابه ولی اونم فقط سیاست باید داشته باشی که چطوری برخورد کنی تا کشمش بوجود نیاد تو زندگیت

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
ازدواج رو خواستی بکن ولی دل نبند بهش تکیه نکن انتظار زندگی ایده آل نداشته باش،مثلا بگی من عاقلانه ...

اصلا؟!!وقتی عاقلانه ودرست انتخاب کردی میشه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
من چون  اعصاب کشمکش و بحث و مادرشوهر و ....ندارم میخوام مجرد بمونم اینجوری اعصابم ارومه از طرفی ...

منم همینطور.  من سکوت و آرامش رو دوست دارم الانم بخاطر سروصدای همسایه ها میخوایم خونه مونو عوض کنیم اصلا طاقت سروصدا رو ندارم منو مامانم از دست همسایه ها روانی شدیم دیگه طاقت شوهر و بچه و خونواده شوهرو ندارم