2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازدواج رو خواستی بکن

ولی دل نبند

بهش تکیه نکن

انتظار زندگی ایده آل نداشته باش،مثلا بگی من عاقلانه و محترمانه و عاشقانه و باصداقت زندگی میکنم طرفمم باید اینجوری باشه چون اصلا اینجوری درنمیاد

منتظر هر چیزی باش 

2738
ازدواج رو خواستی بکن ولی دل نبند بهش تکیه نکن انتظار زندگی ایده آل نداشته باش،مثلا بگی من عاقلانه ...

من نميتونم اينطوري زندگي كنم

چون صداقت دارم و اگر ازدواج كنم اون رابطه برام با ارزشه و متقابلا توقع هم دارم

ازدواج نكنم خودم راحترم

اره میشه باچشم بازتصمیم بگیریم اگرباعینک بدبینی ببینیم پس مرداهم بگن زنا قابل اعتمادنیستن  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بر اساس بی اعتمادی کلا نمیشه زندگی کرد.  درست و عاقلانه تصمیم بگیرین انسان های سالم و درست ...

والله کمه

یا اصلا وجود نداره

اونایی هم که در ظاهر مورد تایید همه هستن میری تو دل ماجرا کلا یه چیز دیگه درمیان

چرا مجبور باشم؟

خب عزیزم اگه نخوای ازدواج کنی باید موقعیت  داشته باشی (مهمترینش مسکن و درآمد مطمئن)همیشه که نمیشه با خانواده موند و اینم برا همه میسر نیس 

وگرنه چه کاریه به خدا به دردسرش نمی ارزه ازدواج کردن 

البته سقراط ی چیزیم میگه ازدواج کردن و ازدواج نکردن هر دو موجب مایه پشیمانیست

من نميتونم اينطوري زندگي كنم چون صداقت دارم و اگر ازدواج كنم اون رابطه برام با ارزشه و متقابلا توقع ...

من نه میگم اردواج بکن نه میگم نکن

ولی اونایی که بهت گفتم کلی بود که هواست باشه

ببین میتونی اونجوری یا نه

بر اساس بی اعتمادی کلا نمیشه زندگی کرد.  درست و عاقلانه تصمیم بگیرین انسان های سالم و درست ...

اتفاقا به نظرم خيلي كم هستن

من خيلي مردها رو دورو ورم ميبينم تو فاميل و سركار و … راحت از زن دوم و شيطوني مردونه و … حرف ميزنن

اينا رو اينقدر ديدم كه نظرم نسبت به همه منفي شده

2706