2733
2734
چند بار سالاد میخورید؟ هر وعده؟

نه فقط وقتایی برنج باشه غذام ظهرا 

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁
ممنون ازت  سالاد نخود چجوریه؟

نخود + پیاز بنفش+ بلغور پخته+ ارده+روغن زیتون+نمک و فلفل و سیر خورد شده

تاپیکشو زده بودم این اخرا

اگر از طعم حمص و غذاهای لبنانی خوشت میاد اینم خوبه

چی بگم که سکوت بهتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوگو

یه قاشق سس ماینوز و نصف قاشق ماست 

بر اساس مزه ای که خودت دوست داری عزیزم ابلیمو فلفل و نمک بزن میتونی سبزیه خشک شده هم بزنی 

من خیلی دوس دارم 

تو سالاد فصل و مکزیکی همیشه همینو میخورم

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁
2728
ممنون از راهنماییت    

قلب قرمز♥️

من فکر کردم خودم همش درحال خرد کردنم،شوهرم هر وعده سالاد میخواد ازم،منم واقعا دیگه خسته شدم

مگه چقد زمان میبره من 5 دقیقه ای درست میکنم تازه سالاد فصل کاهووکلم خیار هویج گوجه همه چی میریزماا از سر باز نمیکنم و واقعا لذیذه من ک غذا رو بخاطر مخلفاتش میخورم تازه زیتون و خیارشور و سیرترشی و ماست و ...هرکدومش باشه اونم میارم ی وقتایی همشم میارم و خیلی لذت میبرم از رنگی رنگی بودن میزم

مگه چقد زمان میبره من 5 دقیقه ای درست میکنم تازه سالاد فصل کاهووکلم خیار هویج گوجه همه چی میریزماا ا ...

من خیلی برام سخت شده درست کردنش بیشتر سالاد کلم سفید و قرمز وگل کلم و بروکلی هویج درست میکنم،درست نکنم شوهرم غر میزنه

2738

سلام ببخشید توی یه تاپیک گفتین برای پسرتون ماشین شارژی گرفتین ۱۳سال پیش و نمیخواینش اگر کسی نیازمند باشه و بچه کوچیک داره حاظرین بهش ببخشین؟

اگر درخواستم قبول کنین توی خصوصی از وضع زندگی براتون عکس میفرستم تونستین دل بچه رو شاد کنین

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖
سلام ببخشید توی یه تاپیک گفتین برای پسرتون ماشین شارژی گرفتین ۱۳سال پیش و نمیخواینش اگر کسی نیازمند ...

عزیزم پسر کوچیکه خودم داره الان ازش استفاده میکنه،چند وقت پیش میخواستم ببخشم با گریه زاری نذاشت،اگر خواستم ببخشم حتما به شما میدم