2726

من همیشه یا ترشی میخورم یا سالاد فصل یا سالاد شیرازی 

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁

🤣🤣سس بلدم ولی فکر نکنم رژیمی باشه 🤣

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من درست میکنم گاها ولی متنوع

مثلا یک بار کاهو و لبو و پیاز بنفش و هویج

یه بار نخود و پیاز و ارده و روغن زیتون

سس برای سالاد های معمولی خودمون، روغن زیتون سرکه ماست رب انار و نمک و فلفل و پودر سیر

چی بگم که سکوت بهتره...
سالاد در هفته چند بار 😕 من دوبار در روز درست میکنم شیرازی فصل پایه ثابت غذامه سس مایونز 😋😋

من فکر کردم خودم همش درحال خرد کردنم،شوهرم هر وعده سالاد میخواد ازم،منم واقعا دیگه خسته شدم

شش ماهی چی بشه درست کنم خیلی دوس داریم اما گرونیییییی😔😔😔

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑

یه شب درمیون 

سسش هم نارنج و روغن زیتون و فلفل سیاه بعضی وقتا رب انار میزنم خیلی خوب میشه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
شش ماهی چی بشه درست کنم خیلی دوس داریم اما گرونیییییی😔😔😔

انشالله همه چیز درست بشه،از تره بار خرید کنید بایه کلم و چند تا دونه هویج چندین وعده سالاد میشه درست کرد

2706