2737
2734
عنوان

مامانای با تجربه واسه از پوشک گرفتن بچه یه لحظه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 25 پست
واااا مگه میشه بیدار نشه.... خب از کجا میدونستین کی جیش داره. 

اره منم تازگیا اینکار میکنم اگه نکنم دختر منم جیش میکنه 

مثلا ساعت ۱۲ شب میبرم جیش میکنه بعد میاد میخوابیم اونوقت ساعت دو سه بیدارش میکنم میگم مامان بریم جیش کنیم خودش بلند میشه میاد میریم 

گاهی اوقاتم تو خواب هی جاشو تکون میده  میفهمم یکم هوشیاره الاناس که جیش کنه زود میبرمش 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونستم،یجوری بغلش میکنم که نفهمه،یه توالت ازین پلاستیکی ها براش خریدم،که بچه رو دسشویی نبرم وقتی ...

واقعا دم شما گرم. عااالی بود😂😂 از پوشک گرفتن شماها!!! در مقایسه با از پوشک گرفتن ما😅 خدایا صبری عطا کن

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
اره منم تازگیا اینکار میکنم اگه نکنم دختر منم جیش میکنه  مثلا ساعت ۱۲ شب میبرم جیش میکنه بعد م ...

اینم باید امتحان کنم.... ممنونم 

2728
توالت پلاستیکی بخر مثل ماشین اسباب بازیه

من قصری گرفتم روی اونم نمیشینه. نه بابا این قرطی بازیا چیه خواهر. مگه زمان ما دسشویی ماشینی بود. باید الا بلا بیاد تو دسشویی 😁

برا منم تو شلوارش می‌کرد ولی من می‌بردمش اولش خوب سخت بود بعد با شوخی و خنده راه افتاد ولی باید ببری ...

آخه چجوری وسط کش مکش و جیغ و لجبازی شوخی و خنده بیارم.... خداااااا خودت کمک کنننن. مرسی گلم دیگه هرچی بشه میبرمش..... کلافه شدم از شورت و شلوار شستن

2740
راستی برای شما چند وقت طول کشید کامل جیش یاد بگیره رو قالی جیش نکنه

اونو قشنگ سه چهار بار آبیاری اساسی کرد.... بعدش که خوب حرص داد منو، یاد گرفت، البته اون زیاد طول نکشید. ولی دو روزشنبه اندازه دو هفته طول کشید برام. شایدم دو هفته بوده... یادم نیست والا

اونو قشنگ سه چهار بار آبیاری اساسی کرد.... بعدش که خوب حرص داد منو، یاد گرفت، البته اون زیاد طول نکش ...

منظورم دو روزش به اندازه دو هفته..... اشتباه حروف به هم چسبیده