2703
2553

پسرم  2 سال و نیمه س. دو  ماهه تقریبا گل به روتون جیش کوچیکشو یاد گرفته و در طی روز قشنگ میگه. اما از همون اول واسه خواب طی روز و شب پوشکش میکنم تا الان. حالا میخوام اونم یاد بگیره، یا بهم توی خواب بگه، یا خودشو کنترل کنه. باید چکار کنم.... آیا باید توی خواب هم کلا بازش بذارم؟؟ دیروز باز گذاشتم واسه خواب روز. اما هرچی خودشو خیس کرد نفهمید... و اصلا بیدار نشد. اما یه روز دیگه باز دوباره دو هفته قبل تقریبا، باز گذاشتمش، وقتی دید خیس شده با گریه از خواب بیدار شد.... آیا هنوز واسه باز کردن کامل زوده؟؟ ضمن اینکه پی پی هم تو شلوارش میکنه، هم خودش میدونه دسشویی بد داره، هم میگه، اما میگه میخوام تو شلوارم بکنم. آیا باید همون موقع بغلش کنم ببرمش دسشویی؟ آخه دوست نداره بیاد. میترسم بدتر زده بشه و گریه کنه و دسشویی شو نگه داره، واسه همین وادارش نمیکنم برای دسشویی اومدن. خیلی  طولانی شده، نمیدونم چرا واسه دسشویی بد نمیاد دسشویی

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

ببین خانومم شما باید شبا قبل از خواب ازش بخواهی جیش کنه!به بچه سردی ندی شب بخوره،مثلا شبا بهش چایی نده!!اینم بدون که بچه هر وقت از خواب بیدار میشه باید بره جیش کنه!!!باید خودت اینقدر ببریش تا عادت کنه

باید کم کم حالیش کنی 

من از اول باز گذاشتم چندباری تو شلوارش پی پی کرد ولی هرموقع بفهمم پی پی داره زود خودم میبردمش دستشوویی با تشویق کردنم پی پی میکرد الان تازگیا خودش میاد میگه پی پی داره و فرار میکنه منم با بازی میبرمش 

فقط الان یه هفته س شبا بیدارش نکنم ببرمش دستشوویی حتما جاشو خیس میکنه 

البته دختر من الان دوسال و سه ماهشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خانومم شما باید شبا قبل از خواب ازش بخواهی جیش کنه!به بچه سردی ندی شب بخوره،مثلا شبا بهش چایی ن ...

بعد از خواب میاد دسشویی، قبل خوابم میره. ولی مایعات رو محدود نکردم راستش. محدود کنم حله؟؟ 

2720
ببین خانومم شما باید شبا قبل از خواب ازش بخواهی جیش کنه!به بچه سردی ندی شب بخوره،مثلا شبا بهش چایی ن ...

اره دقیقا اگه پوشکه تا وقتی از خواب بیدار شد در جا ببر سرویس جیش کنه 

باید کم کم حالیش کنی  من از اول باز گذاشتم چندباری تو شلوارش پی پی کرد ولی هرموقع بفهمم پی پی ...

این گوش نمیده، نمیاد، حتی به در میگم دیوار بشنوه، یا خودم زودتر میرم میشینم توی دسشویی، و یا وعده جایزه و شکلات بهش میدم.... هیچ تاثیری نداره.... به زور هم نمیخوام ببرمش🥺

در مورد دستشویی بزرگ من هر موقع میخواست تو شلوارش اینکارو کنه می‌بردمش دسشویی حتی اگه نصف کارشو کرده با شه. بعد میگفتم مامان جای پی پی تو دستشویی هست نه شلوار. بعد می‌ترسید با شوخی و قصه مثلا میگفتم پی پی کوچولو میخواد بره پیش مامانش با شلنگ دستشویی شو می‌ریختم تو چاه باعث شد نترسه. 

2714
منم وقتی بچم خواب بود میبردمش دسشویی جیش میکرد بدون اینکه بیدار بشه😊بچه وقتی تو خواب سرما میخوره جی ...

واااا مگه میشه بیدار نشه.... خب از کجا میدونستین کی جیش داره. 

این گوش نمیده، نمیاد، حتی به در میگم دیوار بشنوه، یا خودم زودتر میرم میشینم توی دسشویی، و یا وعده جا ...

به زور نه ولی خوب باید یکی دوبار ببری مثلا وقتی پی پی ش میاد حتی اگه کارش نصفه انجام داده ببری بگی بیا اینجا پی پی کنیم اب ببره کم کم یاد میگیره گلم 

دختر منم همون روز اول نمیفهمید باید بره تو دستشویی زور بزنه پی پی کنه و کم کم هی بردمش یاد گرفته 

در مورد دستشویی بزرگ من هر موقع میخواست تو شلوارش اینکارو کنه می‌بردمش دسشویی حتی اگه نصف کارشو کرده ...

آره منم وقتی میخوام شورتش رو بشورم بره، میگیرم تو توالت، بعد میگم پی پی میخواد بره خونه ش. 😂😂😂 ولی خب مکشل اینجاس کار از کار گذشته. نمیدونم اگر نیاد شاید منم بغل کنمش کلا، و توی دسشویی پیاده ش کنم... آخه دستشو میگیرم ببرمش، دستشو میکشه... خیلی بد مکافاتی شده

واااا مگه میشه بیدار نشه.... خب از کجا میدونستین کی جیش داره. 

نمیدونستم،یجوری بغلش میکنم که نفهمه،یه توالت ازین پلاستیکی ها براش خریدم،که بچه رو دسشویی نبرم وقتی خوابه!همونجا تو اتاق تا شلوارشو پایین میکشیدم جیش میکرد!!!جیش داشته باشه جیش میکنه نداشته باشه نمیکنه !!

به زور نه ولی خوب باید یکی دوبار ببری مثلا وقتی پی پی ش میاد حتی اگه کارش نصفه انجام داده ببری بگی ب ...

واااای نععععع. خدا کنه بیاد... کلا موقع پی پی فراریه. دعا کنید مشکلم حل شه 

آره منم وقتی میخوام شورتش رو بشورم بره، میگیرم تو توالت، بعد میگم پی پی میخواد بره خونه ش. 😂😂😂 ول ...

برا منم تو شلوارش می‌کرد ولی من می‌بردمش اولش خوب سخت بود بعد با شوخی و خنده راه افتاد ولی باید ببری تا یاد بگیره. دقیقا همون موقع که میخواد کارشو شروع کنه ببر

2706