2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم منو افسرده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2127 بازدید | 44 پست
اولش اینجوری نبود که تازگی ها شده 

چی بگم اخه چرا باید یهو اینجوری شه

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
شاغلی؟نخر تو هم بگو چون میدونم نمیدی

نه نیستم از پدرم خونه اینا مونده پول کرایه اونا رو میگیرم 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو خونه پدرت با بچه ت برگشت زنگ زد بهش بگو همه چی رو بعدشم بگو چون نوزاد بوده بردمش وگرنه میدمش به ...

مادرم تازه رفته تهران خونه مون تهرانه من تبریز عروس آمدم 

2728

شوهر منم نخرید هیچی.

تا من زایمان کردم (سزارین اورژانسی بعد یه شبانه روز درد) قبل از اینکه از ریکاوری برم تو اتاق، بچه رو دیده بود و رفته بود خونه!

من حتی دمپایی نداشتم بعد عمل راه برم هیچچچچی نداشتم. گشنه بودم بیمارستان غذا نداد بهمون. نوار بهداشتی نداشتم که بعد زایمان بزارم خونریزی دارم. هیچچچچی. رفت خونه و خوابید هررررچی با تلفن مادرم زنگ زدم، برنمیداشت.

من ۷ صبح زایمان کردم ۹ شب اومد یه دمپایی بهم داد سریع رفت.

فقط فرق من با شما اینه که منو برد یه بیمارستان اففففتضاح تو پایین شهر، و اونجا همه بدبخت بیچاره بودن هیشکی شوهرش براش گل و کادو نخرید که من دلم بسوزه

عزیزم منم متاسفانه همسرم تاحدودی اینطوریه حالا پول بیمارستان روخودش داد چون من خونه دارهستم ولی یه ج ...

وضع مالیش هم خیلی خوبه والا ولی اصلا تازگی ها خرج من نمیکنه تقریبا ی ساله اینجوری شده نه لباسی نه کادویی دلم گرفته خدایا انگار بهم خیانت میکنه 

شوهر منم نخرید هیچی. تا من زایمان کردم (سزارین اورژانسی بعد یه شبانه روز درد) قبل از اینکه از ری ...

نه من شخصی رفتم دلم گرفته اصلا اینم شد زندگی بچه ام نمیزاره بخوابم مریض شدم تک و تنها تو شهر غریب 

2740
یعنی تو بیمارستان ملاقاتت نیومد؟ 

امد ولی دیر آمد شوهر همه بالا سرشون بود این چی ماشالله 

کاملا درکت میکنم😔

والا این من و افسرده کرده اینا هم میگن افسردگی بعد زایمان گرفتی والا آدم میگیره دیگه نه کادویی نه گلی نه شیرینی اون روزم تولدم بود هیچی تو خونه تک و تنها با ی بچه دیر وقت آمد خونه بیشعور هی دلم بدجوری گرفته خودشم شام و ناهارش باید حاضر باشه درک و شعور نداره من دست تنهام کیانم پاره شده بخدا با بچه این بچه ام منو اصلا دوس نداره نمیزاره بخوابم شب ها ولی باباش و که میبینه میخوابه خدایا شکرت

والا این من و افسرده کرده اینا هم میگن افسردگی بعد زایمان گرفتی والا آدم میگیره دیگه نه کادویی نه گل ...

میدونم واقعا خیلی سخته این مردها، یک ذره احساس مسئولیت نمیکنن. همیشه طلبکارو می‌مونن. خدا بهمون صبر بده و کمکمون کنه. 🙏🙏🙏

نه من شخصی رفتم دلم گرفته اصلا اینم شد زندگی بچه ام نمیزاره بخوابم مریض شدم تک و تنها تو شهر غریب&nb ...

بچه داری همینه دیگه

من شهر غریب نبودم ولی شوهرم دقیقا از دو سه روز بعد زایمانم، لج افتاد، نمیذاشت نه اون بیاد نه من برم خونشون.....

بعد یکسال بچه زحمتش کمتر میشه

والا این من و افسرده کرده اینا هم میگن افسردگی بعد زایمان گرفتی والا آدم میگیره دیگه نه کادویی نه گل ...

منم بعد زایمانم چندماه بعد تولدم بود، داداشم بهم پول داد، شوهرم نه تنها خودش هیچچچچی نداد، بلکه هدیه ی داداشمم گرفت ازم😭

2706