2737
2734
عنوان

بچه ها شوهرم منو افسرده کرده

2118 بازدید | 44 پست

اون روز زایمان کردم هیچی نخرید نه گل نه شیرینی حتی منتظرمم نموند بعدش تولدم بود هیچی نخرید برام تبریک هم نگفت من ناراحتم الان دلم گرفته همش یهویی گریم میاد آنجا شوهر های همه گل و کادو شیرینی مال من حتی نیومد شب آمد هه هی روزگار حتی پول بیمارستانم خودم دادم باورتون میشه بهم گفت کارتمو نیاوردم حساب نکرد بیشعور 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسردگی بعد از زایمان هم فک کنم گرفتی گلم،یه کم بیشتر به خودت برس اگه میتونی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728

چرا ازدواج کردی باهاش؟

چرا ازش بچه دار شدی اون‌بچه چه گناهی کرده 

فک نکردی شاید بعدا طلاق بگیری ؟

آینده اون بچه چی میشه؟؟؟؟

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
ازبچه خوشش نمیاد یاچی

نه بچه رو دوس داره نمیدونم والا اون بچه میخواست انگار دوباره بهم خیانت میکنه وضع مالیش هم خیلی خوبه ولی تازگی ها بد شده 

2738
چرا اصلا بچه دار شدی ازش ..وقتی میدونستی اخلاقاشو

نه اینجوری نبود الان اینجوری شده .

افسردگی بعد از زایمان هم فک کنم گرفتی گلم،یه کم بیشتر به خودت برس اگه میتونی

اون من و افسرده کرده دلم گرفته الان من تنها موندم خونه با ی بچه اونم معلوم نیس کجا رفته گفت شب و نمیاد کار داره 

خوب پول بیمارستانم بگو بریزه به کارتت تا من نیومدم نصفش کنم.بقیه چیزارم با آرانش و نرم نرمک بگو بهش بفهمه که کارش درست نبوده.البته پسرا خیلی چیزارو نمیدونن باید اون خونواده بی شعورش بهش بگن دیگه.منم تو عروسی واسم شاباش نداد همسرم چون نمیدونست منم از غرورم نگفتم حالا خواهرش یاد میداد بهش کتدو شلوارتو از میر داماد بگیر.پرده رو باید اونا بگیرن و ....

2706