2737
2734
عنوان

همونیم که تاپیک زدم ۵دیقه دیگه خواستگار میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1343 بازدید | 89 پست
من ۱۷۷ اونم گفت ۱۷۰اینا هستش

ای بابا 

عزیزم من تا حدودای ۱۹ ۲۰ افزایش قد داشتم 

عجله ای تصمیمی نگیر بچه بازی نیستا یکی دوروزم نیست 

یطوری نشه فردا بزنی تو سر طرف که قدت کوتاهه خجالت میکشم حسرت پوشیدن کفش پاشنه بلندو به دلم گذاشتی و ....

هنوز خیییلی جوونی 

منم عااااشق پیازم🥺

اره منم تو غذا پیاز نباشه اصلا لب نمیزنم به خاطر اون برام سوال شد 

به خاطر پیاز نه ولی سنت کمه بیشتر فکر کن شاید موردای بهتری هم اومد

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اقوام ما دیدم میشینن فقط قیافه رو آنالیز کنن با قد کاری ندارن کلی مورد هم داریم که قد عروس از داماد بلندتره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
2731
پدر مادرم میگه اهلاق مهمه و قیافه و خانواده  وقتی همه چیزش خوبه قد مهم نیس

عزیزم ب اینا گوش نده این نی نی سایتیا خونه خراب کنن منم سوهرم پنج سانت کوتاه تره ازم و هیچ مشکلی باهاش ندارم 

همین که بینتون این صحبت شده که اجازه میده بری کار کنی یا نه، عزیزم ینی شما هنوز به بلوغ کافی نرسیدی، اصلا اجازه همچین چیزی دست ایشون نیست..مشورت و هم‌فکری با اجازه دادن فرق میکنه، ۱۸ سالته خیلی کوچیکی..منم ۱۸ سالگی در حالی که همه میگفتن مثل ۲۵ ساله ها میفهمی ازدواج کردم، اما تجربه عملی زندگی با ذهنیات فرق میکنه، هرچقدرم فکرت پخته باشه..نصیحت خواهرانه که عجله نکن

2738

زن دبیر زبان من ۱۵ سانتی حداقل بلندتره. حالا بچه دارن و خیلی هم با هم اوکی ان. کسی هم دید خاصی نداره چون این اختلاف ها هست. شما بشین دور از حرف فلانی و جو زدگی و  بعد مشورت و اینا...یه برگه خودکار بردار مزایا و معایب آقا رو از دید خودت بنویس، صادقانه با خودت که رودربایستی نداری!بعد ببین میتونی اوکی باشی با اینها ۲۰ سال دیگه؟ 

مثلا ۵ سانت اختلاف قد ۲۵ سال دیگه باز هم دغدغه ی توئه؟

بعد جوابشون رو بده.

سوپ غذاست.
😂😂😂توقعی هم داشته باشن من انجام نمیدم  چون سه ساله اومدیم شهرستان  مشکل با شهرستان ند ...

اینکه شما انجام بدی یا ندی مهم نیست مهم اینه که بدونی همسرت چه توقعی ازت داره که بعدا مشکل ساز نشه از همین الان باید سنگاتو وا بکنی بگی از من توقع نداشته باش بعدا ببینی همسرت سر انجام ندادن با شما دعواش بشه یا بخواد بهت فشار بیاره همینا کلی دردسر به وجود میاره تو زندگی بهتره قبلش سر همه این مسایل توافق صورت بگیره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

شوهر منم ک پسر عممه پیاز ت غذا نمیخورد الان میخوره مامانش تعجب کرد 🤣

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖
2706