2737
2739
عنوان

امشب تصمیم خودمو گرفتم برا جدایی..شما بودبد جدا میشدید با این شرایط

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 73 پست

حتما رفتارش یه دلیل داره باید مشکلاتتون ریشه یابی بشه با پدر مادرش صبحت کن اول حرف طلاق رو نزن آخرین تلاشاتو بکن بهر حال چند سال باهاش زندگی کردی بچه بی پدر آسیب مبینه لطفا منطقی فک کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زایمان کرده بودم ولم کرد خونه مامانم تا بچم شد ۶ماهش...نه پولی نه هیچی..هیچچچچچ اختلافی نداشتیمم

بعد از ۶ ماه خودت راحت برگشتی؟یا شوهرت اوند دنبالت؟؟

واکنش خانوادت چی بود که تا ۶ ماه ازت سراغی نگرفت؟

2731
بعد از ۶ ماه خودت راحت برگشتی؟یا شوهرت اوند دنبالت؟؟ واکنش خانوادت چی بود که تا ۶ ماه ازت سراغی نگر ...

چارهی نداشتن خانواده بیچارم..اون اومد دنبالم.

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
اونموقع خیلی سن برام ملاک نبود فک میکردم این مرد زندگبخ

اسی جون به نظر منم سن شوهرت نباید اینقدر حساست کنه.دور و برم دیدم کسانیکه نزدیک ده سال اختلاف سنی دارن و عاشق همند.

حتما شوهرت خوبیهایی هم داره.کدوم و مرد و زنی پیدا میکنی صد در صد بی مشکل؟

شوهرتو بشناس.حتی مهمه طبع بدنش رو بدونی و بتونی تعدیلش کنی.

هنر اینه که وایسی و بسازی.قدرت و سیاست زنانه ی شما خیلی بالاست.توی درست کردن زندگیت به کار ببر.به شوهرت بگو بیا از نو بسازیم.خودت هم غیر مستقیم از کانالهای کاربردی و...کمک بگیر.

طلاق رو راحت به زبون نیار.خیلی سختیها توش هست.حتما از نظرات مشاوران خوب کمک بگیر.همینطور خانمهای با تجربه وموفقی که تونستند شوهرشونو به چیزی که دوست دارند باشه و درسته نزدیک کنند،اون هم نه مستقیم بلکه با ظرافت و سیاست.

اسی یادت باشه میتونی کاری کنی که دیوونت بشه،به خاطرت هر کاری بکنه،مطمئن باش شدنیه.کافیه امتحان کنی و راهکار درست پیدا کنی.

بچت دختره 

خودت جوونی 

طلاق بگیری بخوای دوباره ازدواج کنی دخترت خیلی آسیب میبینه 

شوهر شما باید بره پیش روانپزشک 

از هر کسی حرف شنوی داره کمک بگیر

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند/تدبیر به تقدیر خداوند نماند💓 
2738
بچت دختره  خودت جوونی  طلاق بگیری بخوای دوباره ازدواج کنی دخترت خیلی آسیب میبینه  ...

پسز اما من خسچوقت ازدواج نمسکنم هیچچچچوقتتت اینو دیدم حس میکنم‌همه مردا اینجورین

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
اسی جون به نظر منم سن شوهرت نباید اینقدر حساست کنه.دور و برم دیدم کسانیکه نزدیک ده سال اختلاف سنی دا ...

همهههه کاری کردم نشد.اخه چه انگیزه ی میمونه برا ادم اول صبح شچماتو باز کنس بچجای سلام بهت بدون هیچچچچچچ دلیلی بگه خاهرتوگ.....مادرتو......فحش میده پسرم میگه بابا عیبه

میشه بپرسم مال کدوم شهر هستید؟

مستقیم نمیتونم‌بگم‌اما اطراف همدان تویسرکان

عزیزدلم😔،اینطوری که متوجه شدم شما تو یه جغرافیای مردسالار دارین زندگی میکنی درسته؟؟

بلخ متاسفانه

پسز اما من خسچوقت ازدواج نمسکنم هیچچچچوقتتت اینو دیدم حس میکنم‌همه مردا اینجورین

متاسفانه جامعه ما به شدت مرد سالار هست

و نگاه جالبی به زن مطلقه نداره

تمام قانون ها به نفع مرد هست 

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند/تدبیر به تقدیر خداوند نماند💓