2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید بیاید برف +ویدیو😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 83 پست
دو سال پیش بهمن ماه ما اومدیم اصفهان برف شدیدی داشت میبارید که🤔

کجای اصفهان🤕؟ اگه فریدونشهر اینا آره 

ولی مرکز هیچیییی

🤕از وقتی به دنیا اومدم ۳ بار بیشتر برفو ندیدم

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون از دید خودت تعریب کردز و کاربرها نظر گذاشتن   حالا نظ  مشاور میتونه ی نظر  ودید و ...

والا حوصله تاپیک زدن راجب اون موضوع رو ندارم باز میان پربازدید میکنن یه سری هم چرت و پرت میگن 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
استارتر من عاشق تبریزم. امسال ک گذشت. اما سال دیگه اول پاییز هرجور شده میام تبریز. چون حس میکنم پایی ...

ایشالا میای گلم 

😍😍😍❤️😘

2731
کجای اصفهان🤕؟ اگه فریدونشهر اینا آره  ولی مرکز هیچیییی 🤕از وقتی به دنیا اومدم ۳ بار بیشتر ب ...

ایشالا میباره گلم 

😢😢

کجای اصفهان🤕؟ اگه فریدونشهر اینا آره  ولی مرکز هیچیییی 🤕از وقتی به دنیا اومدم ۳ بار بیشتر ب ...

خود اصفهان

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
والا حوصله تاپیک زدن راجب اون موضوع رو ندارم باز میان پربازدید میکنن یه سری هم چرت و پرت میگن 

خب شما هم حق داری حالا بگذار با هم برین بعد ی کلیتی از مشاوره رفتن و نتیجه تون بگو   اونایی که بیخود میگن که همیشه در صحنه ان ولی یسری واقعا دنبال کردن و مفید و مودب گفتن و با این میای یک نظر بی طرف که با علم و حرفاتون رو شنیده و سوالات جزئی پرسیده رو میگی  خیلی خوبه برای دید کاربرای دنبال کننده و درست    و راستش کنجکاوم هستم نه اینکه از کنجکاوی نباشه و اینکه واقعا نظر و مواردی که گفتیم درست بوده     امیدوارم با کمک مشاور ی تصمیم خوب و درست بگیری       گفتی منم تگ کن 

2738
خب شما هم حق داری حالا بگذار با هم برین بعد ی کلیتی از مشاوره رفتن و نتیجه تون بگو   اونایی که ...

حتما گلم ❤️