2733
2734
عنوان

خانماي شاغل چجوري به كار خونه ميرسيد

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 22 پست
من ندارم متاسفانه. فقط مشكلم غذاست وگرنه دغدغه تميزكاري ندارم

کم کم راه میفتی در کمترین زمان باید بتونی یه غذای خوب بزاری من سریع آشپزی میکنم دستپختمم عالیه 

یه سری غذاها را از قبل آماده کن و فریز کن

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درکت میکنم خیلی اذیت می شی پیشنهاد می کنم که به خودت زیاد استرس وارد نکن وقتی بی خیال باشی شوهرت به ...

تازه يه هفته اس رفتم سركار هنوز دستم نيومده 

راست ميگي دقييقا

یکم خجالت کشیدم...شاغل نیستم ولی به کارای خونممنمیرسم زیاد..بمیرم براتون

نه عزيزم حالا فك نكن منظورم از كاراي خونه جارو كشيدن و ايناس 

من خونم ٤٠ متره به هم ريختگيه خاصي نميشه بچه هم ندارم. 

مشكل اساسي من غذا و خريد خونس كه چون شوهرم كارش از من سنگين تره واقعا خسته ميشه و نميتونه انجام بده

نه عزيزم حالا فك نكن منظورم از كاراي خونه جارو كشيدن و ايناس  من خونم ٤٠ متره به هم ريختگيه خا ...

یروز ک مرخصی داشتی کلی پیاز بخر نگینی کن سرخ کن بزار تو ظرف ماست و فریز کن.۱۵کیلو پیاژ انذازه ی دبهماست میشه.واسه غذا پختنت راحت تری.

سبزی قورمه اماده بخر همرو بپز با هم حجمش کم شد بسته بندی کن.دیگه لازم نیس جدا سرخش کنی ک زمانت بره.نون زیاذ بگیر فریز کن سبزی ک میخری همرو بپاک ولی نشورش هروقت خواستی باندازه خوراکتون بشور  بخور... یه کلم قرمز دراز دراز برش بزن بنداز تو سرکه.میشه ترشی کلم خیلیم خوشمزس.دیگه لازم نی پا غذات سالاد بزاری.یسری از غذاهایی ک زمانبرن رو زیاد درست کن فریز کن..مث ملات دلمه یا خورشت فسنجون و قورمه..

برنج زیاد بپز بعد ابکش فریز کن هروقت از سر کار یهویی اومدی بزارش تا دم بکشه با یکی ازون خورشت فریزیات یا یکم گوشت و گوجه و رب بخور.یا نهایتا دوتا تخم مرغ و ماست بریز توش و ته چینتو سرخ کن..بازم ایده دارم.خواستی بگو

2740