2703
2553

من تازه رققتم سركار همزمان دارم درس هم ميخونم تدريس هم ميكنم. 

كاراي خونه خيلي سخت شده برام. 

به نظرتون عادت ميكنم؟ 

چون شوهرم هييييچ كمكي بهم نميكنه چون خودشم خسته مياد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاغل نیستم ب کارای خونه هم نیتونم برسم 😐 

چقد فعالین خوشحالم براتون

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2720
آدم واقعا پژمرده میشه با این همه مسئولیت اگه شرایط مالی ش رو داری هفته ای یه بار برای تمیزکاری کلی ک ...

خونم ٤٠ متره خيلي كوچيكه تميزكاريه خاصي نميخواد 

فقط غذا خيلي سختمه درست كنم

من همسرم کمک میکنه

شیفت صبح باشم،از شب قبلش ناهار اماده میکنم 

شیفت عصر باشم که صبح خونه هستم برای ناهار،اما شام همسرم درست میکنه 

خونه تکونی هم فقط جمعه ها،با کمک همسرم

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2714

من شاغل نیستم بعصی روزاواقعانمیرسم انجام بدم  میذارم اخرهفته

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

برنامه ریزی کردم 

یه نوت دارم تو گوشی خریدهای روزم و مینویسم و سرراه برگشت خرید میکنم میام خونه اول شام میزارم

هرشب قبل خواب آشپزخونه و خونه رو جمع میکنم و گردگیری سطحی 

آخر هفته جاروبرقی و شستشوی سرویس ها و کارهای اصلی رو انجام میدم و لباسشویی روشن میکنم 

آخر هرماه‌م خرید کلی‌خونه

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

من جمعه ها صبح تا ظهر یه تمیز کاری اساسی می کنم دیگه کار آنچنانی ندارم طول هفته فقد ظرف شستن هست بقیه روزا که اونم به سختی انجام میدم گاهی هم میزارم تو ماشین غذا هم گاهی حاضری یا خواهرم یا مامانم یا مادرشوهرم حالا هرازگاهی هم میپزم

2706