2733
2739
عنوان

حس میکنم میخوامش😑😢

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 17 پست

حالا من یه سوال دارم بنظرتون من بخوام برم برا جلسه معارفه با خواستگارم خیلی رسمی برم یعنی مانتو کتی بپوشم یا نیمه رسمی برم گفته زن امروزی میخوام و 31 سالش کمتر میزنه منم هنوز 20 سالم نشده بنظرتون موهام گیس کنم بندازم بیرون جلوم یور لاک بزنم شلوار نود بپوشم ناراحت نمیشه 🤔آرایشم درحد ریمل ابرو مژه رژلب خودم سبزم ولی اهل کرم اینا نیستم ولی تنها دلیلی که منو نخواد سبزگیمه🤕هیچ وقت ناراضی نبودم از سبزه بودنم الان فوق العاده هستم آخه اون بور و چشم سبزه من چشم ابرو مشکی و سبزه 😭

در ضمن موقعیت خانوادگی و خودش و پولش و سوادش همه چیزش خیلی سره خیلی 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
حالا من یه سوال دارم بنظرتون من بخوام برم برا جلسه معارفه با خواستگارم خیلی رسمی برم یعنی مانتو کتی ...

من خودم بخاطر کسی تیپمو تغییر نمیدم

من نیمه رسمی میپوشم

با ارایش خیلییییییی کم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم بخاطر کسی تیپمو تغییر نمیدم من نیمه رسمی میپوشم با ارایش خیلییییییی کم

خب من کلا تیپم دو نمونه هست رسمی نیمه رسمی یعنی اکثر مانتو هام همینه اونا که گفتم کلا انجام میدم ها ولی میگم نگه جلفه من جلف نیستم همه کار میکنم ولی اعتدال رعایت میکنم 

منم همین دو کار انجام دادم منتظرم زمان برسه برم خیلی استرس دارم هیچ وقت دنبال معرف نمیدونم خواستگار نبودم نظر همیشه منفی بود نمیدونم چرا ندیده این تو دلم رفته اولم لرزید دلم بخاطر ترس ولی بعد که استخاره زدم خوب اومد  الکی الکی همه چیزو قبول کردم که ببینمش 😶

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️