2703
2553
عنوان

حس میکنم میخوامش😑😢

184 بازدید | 17 پست

یه خاستگار دارم

پدرش عصبیه

زنشم طلاق داده یه زن دیگه گرفته

اما این خاستگارم خودش خیلی صبور و خوبه

مامان بابام میگن بخاطر خانوادش حق ندارن بیان😑روم نمیشه بگم میخوانش

به نظرم به حرف خانوادت گوش کن

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به تجربه میگم ژن اخلاقی پدر صد در صد رو پسر تاثیر داره

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

به حرف خانوادت گوش کن اونا خیر و صلاحتو میخوان از کجا معلوم شاید خواستگارت مثل باباش باشه و زن دوم بگیره

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2714

منم تو این شرایط بودم طرف خسیس بداخلاق سه زن گرفته بود دوتا قبلی طلاق داده بود وضعش هم خیلی خوب بود خیلی پسرش هم باسن کم کاری و زرنگ وضع اینم خوب بود قشنگ تو رفاه بودم اگه زنش میشدم من که همون اول جواب رد دادم ولی تا خواهره خیلی دلش میخواسته من زن داداشش شم داداشش آدم ولخرج خوبی بود اهل دلم بود بهم میومدیم خلاصه تا خواهره به خواهر شوهرش میگه خواهر شوهر به نمیدونم کی میگه خلاصه تا میرسه دست مادر شوهر دختر عموم چون میدونسته زنعموم دهن لق به خواهر عروسش میگه که فلانی تو به مامان فلانی بگو این قبلا بچه بوده زن گرفته طلاق داده آخه 17 سالگی بابا عنش براش زن گرفت درجا هم طلاق داد وقتیم اومد واسه من دوسال هم موند من باز نه گفتم اون زمان 22 اینا بود سنش خلاصه بگو که شرایط باباش اینه خودشم اینه چون قوم عزیزه فلانه بگو ندن خب ببین اگه من بهش جواب مثبت میدادم میشدم سقز دهن مردم هرچند که خیلی خوب بود من تو اون سن تو رفاه کامل بودم حتی طلا زنش خریده بود جهاز زنش خریده بود کامل کامل بود اخلاقی رفتاری از دور که می‌شناختم بهم میومدیم ولی ابرو مهم تر این حرفاست من از خانواده سر شناسی هستم طائفه بزرگی دارم و یخورده پام کج بزارم ابرو ریزی و پشیمون نیستم جواب رد دادم بنظرم به این عواقب توجه داشته باش 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
منم تو این شرایط بودم طرف خسیس بداخلاق سه زن گرفته بود دوتا قبلی طلاق داده بود وضعش هم خیلی خوب بود ...

منم عین تو طایفه قابل احترام و بخاطر طایفه ام کلی خاستگار دارم

مرسی گفتی

منم جواب رد میدم

منم عین تو طایفه قابل احترام و بخاطر طایفه ام کلی خاستگار دارم مرسی گفتی منم جواب رد میدم

خب عزیزم بهترین کار همون جواب رد

آره منم هرکس میفهمه طائفم اینه منو نخواد یا به دلایلی بخوان جواب رد بدن جوابشون مثبت حتی داییم مشکلی نداشت عشقش سنش خیلی بزرگتر از خودش بود و پولدار فکر میکردن بخاطر پول یا هوس اینا می‌ترسیدن هیچی دیگه چندسال بعد داییم با خونه زمین ماشین طلا ووو برگشت یعنی دوسه سال بعدش جوابشون مثبت شدا تحقیق کرده بودن فهميده بودن ما اصل نسب مون اینه ولی داییم نرفت گذاشت دانشگاه تموم کنه اینا پولدار شه بره الان مهندس ولی لیسانس اما زنداییم دکترا هست 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2706