2737
2734
عنوان

به مامانم دوستم گفتم ی وسیله از دوستم بهم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 24 پست
بله. من اخلاقشونو میشناسم اما... میدونم ناراحت نمیشه.

هرجور خودتون صلاح میدونین عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا نمیگید از چی فوت شد؟

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
تصادف

خدا رحمتش کنه..

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
اره کاااش🥺 خودشو ک ندارم ،حداقل ی چیزی ازش داشته باشم تا اخرم عمرم کنارم نگهش دارم😓

ایشالله که یادش نمیره 

عزیزم امیدوارم که خدا بهت صبر بده 😞😓

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
2740

اگه به اختیار خودت گذاشت برداری ببین تو وسایلش سنگ داره مثل فیروزه یا یه انگشتر که سنگ داشته باشه بردار 

ننه جونم یه سنگ داشت اسمش دقیق نمیدونم ولی مادرم بهش میگه حایق داد خواهرم  برد دورش طلا گرفت پشت پلاک تاریخ وفات ننه جون نوشتن میگه هر روز گردنمه و به یادشم و اول هر روز بهش فاتحه میدم چون تو آینه میبینمش

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
اگه به اختیار خودت گذاشت برداری ببین تو وسایلش سنگ داره مثل فیروزه یا یه انگشتر که سنگ داشته باشه بر ...

چ جالب و قشنگ⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩

چ کار قشنگی واقعا 

نمیدونم چی بهم بده

فقط کاش بده از وسایل بهم 

ادمی نیس که بگه نه و فلان اما میترسم یادش بره یا خیلی دیر یادش بیاد