2737
2734
عنوان

ازمون شهری رد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 29 پست

من بار چهارم قبولم کردن و هرسری سر چرت ترین چیزا ردم میکردن منم رانندگیم خوبه و اصلا هول نمیشدم .اینا بیشتر بخاطر پولش رد میکنن

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم ديگه دلم نميخواست برم امتحان . مامانم كشون كشون ميبردم قبلش اگر ماشين دارين زياد تمرين كنين تا ...

منم الان همین حالو دارم دوست ندارم دیگ برم

میشه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستی
2731

وای نمیدونم اون چه حسیه که بعد رد شدن میادسراغمون

من حالم ازخودم بهم میخوردبارچهارم قبول شدم

قبول میشی عزیزم 

خواهرمنم الان توحس شماست کلابیخیالش شده

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2740
وای نمیدونم اون چه حسیه که بعد رد شدن میادسراغمون من حالم ازخودم بهم میخوردبارچهارم قبول شدم قبول ...

اره بخدا از خودم بدم میاد

منم بار دوم قبول شدم بار اول که رد شدم خیلی حس بدی بود درحدی که راه خونمونو گم کرده بودم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
منم بار دوم قبول شدم بار اول که رد شدم خیلی حس بدی بود درحدی که راه خونمونو گم کرده بودم

منم تا خونه رو یادم نیس چه جوری اومدم دوست دارم گریه کنم

منم تا خونه رو یادم نیس چه جوری اومدم دوست دارم گریه کنم

انشالله این بار دیگه قبولی

قبل ازمون یه دونه پرانول بخور 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706