2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای عمل بینی تو اردبیل معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 18 پست
اره بابا خیالت راحت😁پلاستیک نیستش ک😁فقط اگ برات پیوند غضروفی بزنن اون یکم حساس تره از لحاظ ضربه ای ...

الان نمیتونم عکس بدم ولی بذار توصیف کنم دماغمو

قد کوتاهی داره 

قوز داره

اون قسمت قوز انحراف استخون داره یکم 

نوکش هم یکم پهنه 

دوتا سوراخ بینی حالت قرینه ندارن 

دیگ.... 

از پهلو ک نگاه کنی نوکش افتادس

دکتر اینو ببینه میگه کلا قطع کن این بینیو بنداز دور😑😂

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
اره بابا خیالت راحت😁پلاستیک نیستش ک😁فقط اگ برات پیوند غضروفی بزنن اون یکم حساس تره از لحاظ ضربه ای ...

الان بیوت رو خوندم

دانشجوی پزشکی ای 😍

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نمیتونم عکس بدم ولی بذار توصیف کنم دماغمو قد کوتاهی داره  قوز داره اون قسمت قوز انحراف ...

قسمت قوز و انحراف و خیلی راحت عمل میکنن قشنگ میشه.اتفاقا بینی هایی که استخوانی باشن خیلی بهتر در میان .

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
الان بیوت رو خوندم دانشجوی پزشکی ای 😍

آره🤦🏽‍♀️😂

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2728