2726

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

من پیش هادی عمل کردم  خیلی راضیم

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر زارعی 

سه تا از دخترخاله های من رو عمل کرد.انصافا قشنگ شدن.بینی شون هم گوشتی بود هم استخوانی.اما هزینه اش بالاست.

دکتر حسینی هم بینی خواهرم رو عمل کرد،خوبه ولی خیلی کوچیک نشد فقط ایرادش برطرف شد.

از ملاجوادی هم یه عمل دیدم،راستش خوشم نیومد.

بهترین راه اینه بری مطب دکترا به هوای شماره گرفتن،مریضای عملی شون رو ببینی

2728
منکه نتونستم اعتماد کنم رفتم تهران اما ملاجوادی خوبه تقریبا

راه دور عمل کردن بدون داشتن جایی برای اقامت راحت  واقعا سخته 

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
دکتر زارعی  سه تا از دخترخاله های من رو عمل کرد.انصافا قشنگ شدن.بینی شون هم گوشتی بود هم استخو ...

هزینش مهم نیس 

بنظرت عوارضی داره؟ نمیدونم مثل درد خاصی یا تو هوای سرد درد کنه؟ 

میدونم دوره نقاهت طولانی داره این عمل ولی خب بعد یکسال تقریبا مثل دماغ عادی میشه؟

هنو اول راهم نمیدونم چطوری اطلاعات کسب کنم  

هزینش مهم نیس  بنظرت عوارضی داره؟ نمیدونم مثل درد خاصی یا تو هوای سرد درد کنه؟  میدونم د ...

والا خواهر من که خیلی کم بود عوارضش،یه هفته استراحت مطلق کرد و البته درد خاصی نداشت.بعد دبگه مراقب بود و چسباشو به موقع میزدم براش.چند وقت یبار هم دکترش ویزیت میکرد.در کل اذیت نشد خداروشکر.اتفاقا خواهرم زمستون عمل کرد 

والا خواهر من که خیلی کم بود عوارضش،یه هفته استراحت مطلق کرد و البته درد خاصی نداشت.بعد دبگه مراقب ب ...

چقدر خوب 

خداروشکر 

الان دیگ هیچ اذیتی ندارن؟

من پیش هادی عمل کردم  خیلی راضیم

بینیت گوشتی بود یا استخونی؟

کاملا راضی ای؟ من بیشتر نگران اینم ک همیشه بعد عمل ی اذیتی داشته باشه

میدونی چی‌میگم؟ انگار ک همیشه حس کنی ی چیز حساس رو صورتته ک باید خیلی مراقب باشی

اینطوریه؟ یا عادیه؟ 

من طبیعی میخوام.

واقعا بعد ی مدت نوک دماغ افتاده تر میشه؟

چقدر خوب  خداروشکر  الان دیگ هیچ اذیتی ندارن؟

نه الان که چند سال گذشته.ولی همون وقتام اذیت خاصی نداشت.تنها ناراحتی عمل بینی اینه که چون بینی کلا گرفته اس بعد عمل با چسب و اینا،باید از دهن نفس بکشی یه مدت.

بینیت گوشتی بود یا استخونی؟ کاملا راضی ای؟ من بیشتر نگران اینم ک همیشه بعد عمل ی اذیتی داشته باشه ...

گوشتی بودم😁کاملا راضیم. حقیقت اینه که باید ازش مراقبت کنی ضربه اینا نخوره  ولی مثلا من همون روز پنجم محکم با دست کوبیدم به بینیم 😂بعد اونم هر دفعه لباسمو در میاوردم محکم میخورد به بینیم .نمیدونم رو فرمش اثر گذاشت یا ن ولی از چیزی که الان هست راضیم.افتش فقط نوک بینی نیست  ورم که میره کلن یکم خود بینی میاد پایین کمتر سربالادیده میشه  مقدارش کمه در حد یکی دو میلی. هادی کلن مدل طبیعی  عمل میکنه ،ولی به نظرم خواسته هات و بگو ولی نگو طبیعی ،چون معمولا به طبیعی کم قوس میدن .یا سربالا نمیشه.

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
گوشتی بودم😁کاملا راضیم. حقیقت اینه که باید ازش مراقبت کنی ضربه اینا نخوره  ولی مثلا من همون رو ...

موقع لباس پوشیدنم باید مراقب باشی؟

میشه مراقبتایی ک الان با گذشت چندسال از عملت هنوزم انجام میدی بگی؟

موقع لباس پوشیدنم باید مراقب باشی؟ میشه مراقبتایی ک الان با گذشت چندسال از عملت هنوزم انجام میدی بگ ...

میگن یقه گشاد بپوشی تا یقش به بینی گیر نکنه فشارش بده که من رعایت نکردم .سه ماه کامل من نمک و فلفل و حذف کردم .بعد اون تقریبا سعی میکنم خیلی کم سرمو بندازم پایین همین . مراقبت خاصی لازم نداره هر چقدر کمتر حساس باشی روش بهتره .

میگن یقه گشاد بپوشی تا یقش به بینی گیر نکنه فشارش بده که من رعایت نکردم .سه ماه کامل من نمک و فلفل و ...

پس خیلی نگران بعدش نباشم؟

پس خیلی نگران بعدش نباشم؟

اره بابا خیالت راحت😁پلاستیک نیستش ک😁فقط اگ برات پیوند غضروفی بزنن اون یکم حساس تره از لحاظ ضربه اینا باید مراقبت کنی . 

2706