2737
2734
عنوان

شما مترو سوار میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 37 پست
خوبه امیدوار شدم مرسی 

نترس بابا من همه جا با مترو میرم کرونا هم نگرفتم تومترو

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هزیزم من کلا مسیرم با متروئه و اتوبوس بیشتر البته مترو تو لین چند سال هم بودم ولی ماسک زدم و الک ...

خدا رو شکر

همیشه سلامت باشین ایشالا❤️

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
اره تو کرونا سوار شدم البته خدارو شکر مسیرای خلوت یا ساعتای خلوت  چون اگه میخواستم با ماشین ب ...

منم میخوام ساعت خلوت سوار شم

ولی نمیدونم ساعت خلوت برگشتن کی هست، کرجیم میخوام برم صادقیه نمیدونم موقع برگشتن چه ساعتی خلوته

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
2728
نترس بابا من همه جا با مترو میرم کرونا هم نگرفتم تومترو

خدا رو شکر❤️

من الان یک ساله که با مترو میرم سر کار و برمیگردم خدا رو شکر تا حالا که بخیر گذشته

خدا رو شکر

همیشه سلامت باشین🌺

به نظرم ساعتای خلوت از ده یازده شروع میشه تا دو سه 

مرسی❤️🌺

2740