2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته😓 شوهرم امروز حرفای خیلی بدی بهم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 28 پست

بچه ها منم واقعا طاقتم تموم شد

هرماه حقوق منو که میدن میده برای اجاره ولی حقوق اونو که میدم همون روز قهر می کنه تا ی هفته بعدش 

امروز صب که حقوق بهش دادن گفتم عصر بریم چنتا کار دارم انجام بدیم قسم خورد گفت نمیام

منم خیلی عصبی شدم

این از ی طرف

بی محبتیش از ی طرف دیگه

بخدا فیلمای ترکی می بینم افسرده شدم دیگه حالم از زندگیم بهم میخوره که شوهرم یبار بهم نمیگه عزیزم

ماه تا ماه بهم دست نمیزنه

آخه مگه من چ مشکلی دارم

این کاراش باعث شده فکر کنم من مشکل دارم و دائم خودمو با زنای دیگه که از رابطه اشون میگن مقایسه کنم 

بازم به این نتیجه میرسم من بهترما ولی خب این فکر که مشکل دارم ولم نمی کنه

اگه بدونین چ حرف زشتی بهم زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این حرفت روت میشه دیگه با شوهرت رابطه برقرار کنی دیگه؟

روم میشه ولی ب قول خودش اگه بهم دست بزنه

منم واقعا از رو فشار اینو گفتم

آخه مگه ی زن از زندگیش جز محبت چی میخواد

آخ اگه بدونی چقدر تشنه ی چیکه محبت مردونه ام

کاش واقعا طلاق می گرفتم و با ی مرد هیچی ندار ولی عاشق ازدواج می کردم

روحم سیر باشه بهتره تا جسمم سیر بشه

2731
چی بهت گفت مگه؟ تو وظیفه نداری اجاره خونه بدی بذار خودش بده،واسه سرد مزاجیشم ببرش دکتر اگه واقعا خود ...

حرف زشتی بود مربوط به خودم تو رابطه بود

خب چیکار کنم اگه حقوق منم ندم تو خرجا میمونیم

سرد مزاج همیشه بوده به گفتم حداقل دارو تقویتی بخور انگار فحشش دادم دوست نداره درمان شه

یبار بهم گفت تو حموم خودارضایی می کنم واسه همین کاری بهت ندارم

2740
حرف زشتی بود مربوط به خودم تو رابطه بود خب چیکار کنم اگه حقوق منم ندم تو خرجا میمونیم سرد مزاج همی ...

وا یعنی حاضره خودارضایی کنه ولی با شما نخوابه؟ این چجوری مردیه؟ خب جدا شو ازش اگه اینجوریه واسه چی پاش موندی؟

وا یعنی حاضره خودارضایی کنه ولی با شما نخوابه؟ این چجوری مردیه؟ خب جدا شو ازش اگه اینجوریه واسه چی پ ...

میدونی بدبختی من کجاست

اینکه دوسش دارم

حتی الان بیشتر از اینکه از حرفاش ناراحت باشم از اینکه با هم قهریم ناراحتم

میدونی بدبختی من کجاست اینکه دوسش دارم حتی الان بیشتر از اینکه از حرفاش ناراحت باشم از اینکه با هم ...

ای بابا چقد سخته،خب بشین باهاش منطقی حرف بزن ببین دردش چیه چرا باهات نمیخوابه اگه از هیکلت خوشش نمیاد برو رژیم بگیر لاغر شو ولی اگه واقعا دوستت نداره بنظر من جدا شو هر کسی حق یه عشق دوطرفه رو داره تو این زندگی پیر میشی

چندساله ازدواج کردین؟انقدسرددیگه خیلی برام جالبه حتماپیگیرشوببین مشکل کجاست شایداعتیادبه خودارضایی داره وواقعاراست میگه .درموردحقوق هم این ماه بروطلاقسطی بردارکه مجبورشی قسط طلا بدی دیگه خودش به فکراجاره باشه انقدکارکنی ازوظایف اقاکم کنی دریغ ازیه ذره محبت

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
ای بابا چقد سخته،خب بشین باهاش منطقی حرف بزن ببین دردش چیه چرا باهات نمیخوابه اگه از هیکلت خوشش نمیا ...

هزار بار باهاش حرف زدم بخدا دیگه روم نمیشه بهش بگم

بعد همین حرف زدنای من بود که بهم گفت با التماسای خودت میام طرفت

اینقدر نفهمه که دقیقا همون لحظه که در مورد این مسئله باهاش حرف میزنم میاد برای رابطه منم نمی تونم چیزی بگم

میدونم دوسم داره

چون تو خیلی مسائل دیگه خودشو ثابت کرده ولی اصلا محبت نمی کنه ن کلامی ن فیزیکی

وقتی باهاش حرف میزنم یکی دو روز خوب میشه ولی بعدش انگار ن انگار

حتی خودمم میرم بغل و بوسش میکنم کم پیش میاد اون بیاد بغلم کنه

خیانتم که اهال این حرفا نیست

بعد من این همه بهش نیگم طلاق میخوام تا حالا نشده اون یبار بگه این حرفو

عزیزم اول که شما زیادی مهر طلبی اینو درستش کن ببین هر چی بیشتر دنبال چیزی باشی اون بیشتر ازت دور میشه مدام محبت طلب میکنی طرف زده میشه بهت محبت کنه 

دوم در مورد مسایل مالی اگر شغلت رسمی نیست به یه بهونه رهاش کن که دلت نسوزه هم کار میکنی و هم خرج   تازه طلبکاره ازت 

سوم اگر مجبوری بری سرکار خرج خودت هم  بکن طلا بخر بگو از مستاجری خسته ای ولی بزار خودشوهرت بفکر باشه نه اینکه تو بگی زمین بخریم و ...زنانه باش 

تهش حس میکنم با وجودیکه دنبال محبتی خودت رفتار عاشقانه نداری عاشقانه تر رفتار کن بدون توقع 

نتیجشو میبینی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏