2737
2734
عنوان

کاشکی منم‌ خوشگل بودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لااقل جایی میرید یه نفر نمیاد بهتون چیزی بگین همش حرص بخورین و ناراحت شین 

غلط میکنن چیزی بهت بگن

واااا

اسی عکس بذار

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2728

ادم که نبایدبه چیزای منفی فکر کنه اینجوری که نمیشه زندگی کرد

ورزش کن رژیم غذایی سالم داشته باش روتین پوستی با قیمت مناسب داشته باش همه چی حل میشه به خودت روحیه بده یعنی چی که اون خوشگله من زشتم !ادم عاقل و بالغ تو این دوره زمونه دنبال این حرفا نیست زندگی خودشو میکنه و سعی میکنه درست رفتار کنه قلب مهربونی داشته باشه و برا همه خوب بخواد سیرت زیبا باعث میشه صورتتم زیبا شه

2738

عکس بزار تا ثابت کنیم آنجلینا جولی  وخودت خبرنداری

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
اونم‌ ندارم‌ بدبین و افسرده و مظطرب و بی اعتماد به نفسم‌ بی عرضه ام هستم‌

ن عزیزم من مطمئنم خیلیم دخترخوبی هستی..فقط ورزش کن ب پوستتم برس روحیه میگیری

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
منم اندامم زشته😭😭😭😭 اما چجوری اشتهامو کنترل کنم آخه 

فقط کافیه بری بدویی 

هیچی قد دو آدمو لاغر نمیکنه

روزی دوساعت برو پیاده روی و دو نیم ساعت بدو و یه ساعت و نیم هم پیاده برو 

لاغر میشی بعد کم کم اشتهای کم میشه میبینی بعد از ورزش اصلا اشتها نداری

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات