2410
2553
عنوان

کاشکی منم‌ خوشگل بودم.

280 بازدید | 27 پست

اصلا صورتم‌ و اندامم رو دوست ندارم 

پولم ندارم عملشون کنم 

سنمم بالاست ۲۴ سالمه دیه باید ازدواج کنم‌ولی اینطوری کی میاد سراغ من 

خیلی ناراحت از شب تا صبح همه فکر و ذکرم صورت و اندام نازیبام هست.

مامان و خواهرمم از خودم خیلی خوشگلترن 

همه هم خیلی دلم رو میشکونن همش بهم میگن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا منم مشکل تورو دارم🥺

از پوستم متنفرمممم

دلم مبخواد کَلمو عوض کنم

باید به تمام نَشُدن های زندگی ام بگویم که من از صمیم قلب دوستتان داشتم آنها نشدن هایی بودند که هیچ حکمتی پشتشان نبود!نشدن هایی که برای ^نَشدن^ شُدَنشان تنها من مقصر بودم که زورم به سنگ هایی که خدا جلوی پایم انداخت نرسید خدایی که مدت ها دوست میپنداشتمش اما من را موجودی خلق کرد تا دیگران با دیدنم احساس خوش بختی کنند و شکرش را بجای آوردند و نه تنها از کیسه ی قرة العین هایش چیزی برایم کنار نگذاشت بلکه در قوانین زندگی ام نوشت حتما پس از هر سختی سختی بسیار باشد روزانه چهار بار درد بکشد و به موجب بیماری اش هیچگاه موفق نشود حضورم در حوالیِ رگ گردنش لازم نیست و بگذارید به حال خود رها شود و من همه ی این ها را در حالی فهمیدم که در اوج درد و غرق در همه ی آن نشدَن ها در جایی حوالیِ قلبم امید به لمس دستی در تاریکیِ زندگی اَم داشتم تا کمی از این لجنزار بیرون کشیده شوم! که‌ناگهان فهمیدم من تنها هستم؛انسان تنهایی که فهمید این بالش هست که اشک هایش را پاک میکند تا وقتی تمام شود! و تنها پتو است که به او ارامش میدهد انسانی که فهمید اشیا چقدر برای کم کردنِ دردِ بلایای بسته بندی شده ی فرستاده شده از سوی خدا تلاش میکنند... انسانی که دیگر قوی و جسور نیست ته دلش قُرص نیست اما به‌واسطه ی درک‌ تنها بودنش کمتر از غم های پی در پی آسیب میبیند
2720

واااا

این چه حرفیه عزیزم؟ 

عکستو بذار

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2714

صورت زیباهیچی نیس خواهرم سعی کن سیرت زیبا داشته باشی👌

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

خودت خودتو خوشگل ببین کم کم میبینی که بقیه هم زیبا می‌بیننت 

این تجربه یکی از کاربرای همینجاست 

سعی کن رسیدگی پوستی و همچنین ورزش داشته باشی تا بدن رو فرم داشته باشی این دوتا بدون هزینه زیاد هستن و بهونه ای براشون نداری مگر اینکه خودت تنبل باشی و فقط غر بزنی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ادم از خودش تعریف کنه خوب نیست

ولی خب من اینقدر خوشگلم که حساب نداره

ولی اینقدر مشکلاتم زیاده

که خوشگلیم به چشمم نمیاد

این زندگی تلخ نذاشت من از زیبایی ام لذت ببرم

البته الان انقدر فشار روانی روم بوده که زیبایی مم دارم از دست میدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1748436

حالا ما که خوشگل بودیم چی شد مثلا؟؟؟😜😜🤣🤣🤣

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2706