2752
2734
عنوان

به سوسکه میگن آرزوت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7422 بازدید | 296 پست
کاش می شد وقتی همسرت خیلی خوب و مهربون میشه بهش تافت بزنی… همون جوری بمونه… یا pif paf بزنی در همون حالت بمیره. که در اوج خداحافظی کنه!!!
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

روشی آسانتر برای پوست کندن موز . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . یعنی خاک بر سر تنبلت
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﺪ ﭼﺮﺍ ﺧﺮﺱ ﻫﺎﯼ ﻗﻄﺒﯽ ﺑﯽ ﺳﻮﺍﺩﻥ |: . .. . . . . . . . ﺁﺧﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺮﻑ ﻣﯿﺎﺩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺗﻌﻄﯿﻠﻪ، ﻣﻦ ﺑﺮﻡ ﯾﻪ ﮐﺸﻒ ﺩﯾﮕﻪ ﮐﻨﻢ ﺑﯿﺎﻡ .. ^ـــــ ^
24- یه زن کاتولیک بسیار مومن، از شوهر اولش 17 تا بچه داشته. شوهر اول که میمیره، با یه مرد دیگه ازدواج می‌کنه. وقتی سر شوهر دومی رو هم می‌خوره، تعداد بچه‌هاش به 24 تا رسیده بوده! چند وقت بعد از فوت شوهر دومیه، خودشم بالاخره شر رو کم می‌کنه! وقتی که جسدش رو تو کلیسا گذاشته بودن و مراسم اجرا می‌کردن، پدر روحانی یه نگاهی به جمعیت میندازه و می‌گه: بالاخره به هم رسیدن! یکی از میون جمعیت می‌پرسه: منظورتون اینه که به شوهر اولش رسید یا دومیش؟ پدر روحانی می‌گه: هیچ کدوم بابا، لنگ؟شو می‌گم!
یوااااااااااااااااااااااااااش .... اوووووووووووووی .... آخ خ خ خ خ ... فشار نده درد داره! ... تف بزن یا لیزش کن ... آیییییییییییییییییییییییی .... کاش قبل عروسی نشونم می دادی! ... آیییییییییییییییییییییییی .... بلاخره رفت تو! .... چه انگشتر تنگی بود!