2733
2739
عنوان

حال میکنید مجردی چقدر خوبه😂✨

| مشاهده متن کامل بحث + 2302 بازدید | 59 پست
[QUOTE=213180919]خب اگه هفده سالته بایدم مجرد باشی درس نمیخونین شماها؟ من ۱۷ سالم بود ساعت ۹ شب میخو ...

چی؟

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس علاقه و اینا چی ؟! حالا چرا بعضی دخترا ازدواج که می کنن اصلا انگار قهرمانن !!! اونقدر خوشحالن ؟! ...

چون هدفشون تو زندگی فقط ازدواج بوده از اول

از اول فقط به این فکر میکردن فلان جا عروسی بگیرم چشم بقیه دربیاد

فلان کارو بکنم همه حسودیشون بشه

با فلان پسر ازدواج کنم همه حسرتمو بخورن

بنابراین وقتی به آرزوشون میرسن انگار قله رو فتح کردن😁

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2728
اره منم موافقم 

وقتی عروسی میکردم یکی بهم گفت قدرخونه مادرتوبدون که بعداحسرتشو میخوری ولی من باخودم گفتم حسرت چیشومیخورم میرم راحت میشم ولی بدبختی بزرگتری که هزاربرابربدتربود گیرش افتادم که ارزومیکنم یه ساعت هم که شده زمان به عقب برگرده ومن بدون غم خونه مامانم باشم😔

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
پس علاقه و اینا چی ؟! حالا چرا بعضی دخترا ازدواج که می کنن اصلا انگار قهرمانن !!! اونقدر خوشحالن ؟! ...

بعد تو به اینستا اینا نگاه نکن

من یکی از دوستام هست دهن پسرا رو سرویس کرده 

بعد میاد هرروز براش تو اینستا متن عاشقونه میذاره😂

2740
بعد تو به اینستا اینا نگاه نکن من یکی از دوستام هست دهن پسرا رو سرویس کرده  بعد میاد هرروز بر ...

یعنی نمایششون فیکه پس ؟  البته هر چی بیشتر تو مجازی خودنمایی کنن و جار بزنن یعنی توی واقعیت خبری نیس !!! 

بعد تو به اینستا اینا نگاه نکن من یکی از دوستام هست دهن پسرا رو سرویس کرده  بعد میاد هرروز بر ...

پسره میخواستم بنویسم یعنی شوهرش

ببین یعنی بهت بگم چجوریه خندت میگیره

برای هر مناسبتی شوهرشو مجبور میکنه طلا بگیره براش

واقعا دعوا راه میندازه هااا

یکی از دوستاش شوهرش برای تولدش سورپرایزش کرده بود

دهن شوهرشو سرویس کرد تا سال بعد شوهرشم اینو مثلاااا سورپرایز کرد فیلماشو عکساشو تو اینستا گذاشت😂