2737
2734
در قانون اساسی کشور تهیه وسایل زندگی در شان همسر و تهیه مکان زندگی و مهریه و نفقه به عهده مرد میباشد ...

عزیزم بهترینش اینه هر دو به یک استقلال مالی برسن که بتونن پنجاه پنجاه زندگی رو اداره کنن و وسایل مورد نیازشون رو بخرن نه اینکه بار همه مشکلات و خرج ها فقط روی دوش یک نفر باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من نمیدونم خداییش کیفیت ظروفت چطوره اگه فکر میکنی زود از بین میره عوض کن مارکهای ایرانی خوبم هست.یکی از اقوام ما وضع مالیشون توپ .همه جهیزیه دخترس مارک ایرانی بود (تو ارزونیها نه الان که ایرانی هم گرونه) بعد یه بنر زده بکدند به علت حمایت از کالای ایرانی همه را ایرانی خریدیم.والا ما طبقه متوسط یا حتی پایین ریستر سخت میگیریم

2731
منم تازه عروسم  خیلی گرونیه  نمیشکنه عزیزم، بعدشم بشکنه، یعنی چی که ابروم بره، به چه چیز ...

خاهرم میگه از بس نازکع حس میکنم حتی وقتی داریم میشوریمشم یه کوچولو بخوره یه جا تیکه تیکه میشه⁦☹️⁩

ارکوپال کلا سبکه ها

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
عزیزم بهترینش اینه هر دو به یک استقلال مالی برسن که بتونن پنجاه پنجاه زندگی رو اداره کنن و وسایل مور ...

نظر شما محترمه. 

قرار  نیست اون وسایل و منزل که آقا باید تهیه کنه سنگین باشه ولی برای حفظ شان زن باید رعایت بشه. وقتی حضرت علی به خاستگاری حضرت زهرا آمد و ایشان قبول کردن. پیامبر فرمودن برای شروع زندگی چه داری. حضرت علی فرمودن شمشیر. پیامبر فرمودن همان را بفروش و وسایل زندگی تهیه کن. مگر حضرت علی بهترین مردان نبود. مگر خداوند ایشان را برای همسری زهرا ع نیافریده. پیامبر اینها را نمیدانست. قطعا بهتر از همه ما می دانست.اما شان زن به این هست که شوهر اسباب زندگی فراهم کند. هر چند کم

2740
ن بابا از مامانمو خاهرم عالیه

خوب ببر عوض کن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
نظر شما محترمه.  قرار  نیست اون وسایل و منزل که آقا باید تهیه کنه سنگین باشه ولی برای حفظ ...

عزیز دل اون موقع ۱۴۰۰ سال قبل رو با الان تو این گرونیا مقایسه نکنید

الان باید زن و مرد باید برابر باشن چه در حق و حقوق چه در خرج کرد همون خرج اندک رو هم میتونن دوتایی باهم بگیرن 

قرار نیست فقط مرد تو این شرایط اذیت بشه

من هم با جهیزیه های آنچنانی هم با عروسی مجلل مخالف صددرصد هستم

وقتی هم خانم شاغل باشه هم آقا و از استقلال مالی برخوردار باشن میتونن یک زندگی مشترک رو در حد توان خودشون شروع کنن که هیچکدوم اذیت نشن

عزیز دل اون موقع ۱۴۰۰ سال قبل رو با الان تو این گرونیا مقایسه نکنید الان باید زن و مرد باید برابر ب ...

کاربر گرامی من کاملا معتقدم قوانین آن زمان الانم صادقه. مگه پول یک شمشیر چقدر بوده؟؟ ولی حضرت به همون قانع بودن. من گفتم حفظ شان زن. نه خرج تراشی. لطفا پست منو یکبار با دقت بیشتر بخونید

کاربر گرامی من کاملا معتقدم قوانین آن زمان الانم صادقه. مگه پول یک شمشیر چقدر بوده؟؟ ولی حضرت به همو ...

با عرض پوزش ترجیح میدم ادامه ندم این بحث رو

چون من به شدت به برابری معتقد هستم و خواهم بود

موفق باشید

در قانون اساسی کشور تهیه وسایل زندگی در شان همسر و تهیه مکان زندگی و مهریه و نفقه به عهده مرد میباشد ...

توی قانون اساسی بحثی از نفقه و جهاز نیست. قانون اساسی درباره رابطه دولت و شهرونده.

لااقل یه بار قانون اساسی مملکت خودتونو بخونید!!!

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.