2410
2553

از کجا گرفتی خب چرا ایرانی؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت کم کم اینده عوص خاهد کرد

پدرتونو هرچقدم بد باشه بزارید رو چشاتون بهش فشارنیارین

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2456

خب ایرانی باشه،وسایل منم ایرانیه،تازه من تو ارزونی که ساید بوش ۹ تومن بود ازدواج کردم

چیزی که مهمه اینه زن و شوهر تو مسیر زندگی همدل و همراه و پرتفاهم و با اخلاق باشن،خوشبختی ک ب وسیله نیست

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
2714

اتفاقا من شنیدم ظرفای ایرانی معمولا سنگین ترن 

فقط واسه چینی اینجوریه؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
خیلی نازکه میترسم فامیلا شوهرم بیان مثلا مهمونی خونمون یهو بشکنه جلو اونا آبروم بره

در قانون اساسی کشور تهیه وسایل زندگی در شان همسر و تهیه مکان زندگی و مهریه و نفقه به عهده مرد میباشد لطفا این اصل را جا بندازید. 

2706