2733
2739

پسرم شب زود خوابید. الان بلند شده دیگه خوابش نمیبره  همینجوری داریم همو نگاه میکنیم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
منم شوهرم ۶ روز بستری بود  مثه یه مرد هواشو داشتم خدا طاقت میده گلم بعد سرفرازیش مال خودته

من کم نمیارم یه مرد هستم

6 ساله دارم نگهداری می کنم

گر منتظر عشق شدی مرد عمل باش   گر منتظر سفر شدی مرد خطر باش 

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شش سالی از پدرتون نگه داری میکنین

بله 6 سال پدرم مشکل نخایی داره نمی تونه حرکت بکنه جدا از اونکه بیمارستان چقدر خوابیدم براش 

بله 6 سال پدرم مشکل نخایی داره نمی تونه حرکت بکنه جدا از اونکه بیمارستان چقدر خوابیدم براش 

خیر دنیا آخرت میبنی  چنان که قابل وصف نباشه  فقط مواظب شیطان باش طاقت نبره خدای ناکرده بد رفتاری نکنی چون از پس ثوابش زیاده شیطان میخواد ثوابش از آدم بگیره

خیر دنیا آخرت میبنی  چنان که قابل وصف نباشه  فقط مواظب شیطان باش طاقت نبره خدای ناکرده بد ...

خیالت راحت باشه حواسم هست چون اینجور مواقع اخلاق بیمار خیلی تعقیر می کنه بهونه گیریهای زیاد می دونی که من اینجور مواقع سوکت می کنم.

2738