2737
2739
عنوان

مامانم داداشم و زنداداشمو شست گذاشت کنار

| مشاهده متن کامل بحث + 3532 بازدید | 89 پست

یاد عروسمون افتادم خانه داره تا سه بعدازظهرم خوابه 

بعد مادرم پاش شکسته بود فقط من پرستاریشومیکردم شب تاصبح ناله مادرم رو سرم بود صبح تاشبم مهمون داری اینم از لج اونیکی عروسمون که شاغله و کسی اینجا نداره و بچه ش پیش مادرمه 

صبح تاشب بچه شو میفرستاد پایین منم ب داداشم گفتم داداش واقعا نمیتونم هم به مادرم.و مهمونا برسم هم به دوتا بچه لااقل تو که خوانواده زنت اینجان بچه تو ببر اونجا 

بعد هم داداشم هم زنش تا یکماه باهام حرف نمیردن‌‌ واین اولین بارم بود که از داداشم یه چیزی خواستم وشد باراخر 

واقعا تروخدا وقتی میبینیدکسی مریض داره اگر نمیتونید کمک کنید لااقل زحمت اضافه رودوش پرستارش نذارید ادم مریض دار فقط خودش میدونه چی میکشه

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

کاش حداقل میومدن کمک مادرت نه اینک شام بخورن پاشن برن  ،چ مدلشه 😐

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوار یک روز در میون خونه بابامه بعد من بعد دوهفته میرم خونشون ، دامادمون بدو بدو زن و بجشو برمیداره ...

خب که چی واقعا☹

اینجور آدما خودشون از همه بیشتر عذاب میکشن....

درگیری ذهنی الکی واقعا....

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2731
من مامانم چنسال پیش پاش شکسته بود منم کنکوری بودم اشپزی بلد نبودم یماه اخر کنکورم بودم یماه کامل مام ...

آخ آخ میبینی تروخدا.. دقیقن این زنداداش عقده ای منم همینه ..میاد میشینه ... فقطططط دنبال حرفه .. میاد میخوره اخرم یه چیزی از تومون درمیاره میره دعوا را میندازه 

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠
2740
عزیزم  من ۷ روز مونده ب پریودم بی بی زدم منفی شد کلا نامید شدم

عزیزم خیلی زوده واسه بیبی زدن

باید موعدت بشه بعد بزنی

بعد تا عید به خودت فرصت بده انشالله تو همین ماه ها میشی

درصد خیلی کمی همون ماه اول دوم میشن

عزیزم خیلی زوده واسه بیبی زدن باید موعدت بشه بعد بزنی بعد تا عید به خودت فرصت بده انشالله تو همین ...

عزیزم این ماه منو همسرم از کمر ساقط شدیم توی نه روز ۷ بار اقدام....من کلا از انتظار متنفرم🥴

مامانت اينجوري شست ؟ 

بنده ي خدا مامانت كمك لازم داره بجاي كمك كردن داداشتو پر ميكنه ميفرسته به جون اون بنده ي خدا؟ 

دعا ميكنم هيچ دختري داغ مادر نبينه ، دارم ميسوزم و ميسوزم و ميسوزم وكاري زِ دستم بر نمي آيَد. نمي آيَد . چه محتاجم به آغوش گرم و بوسه هاي مادرانه ش دلم تنگ ِ حضور مهربانش ، ولي مادر به اين منزل نمي آيَد نمي آيَد نمي آيَد 🖤 
آخ آخ میبینی تروخدا.. دقیقن این زنداداش عقده ای منم همینه ..میاد میشینه ... فقطططط دنبال حرفه .. میا ...

اييييييشششششششششششششششششش 

اون زن داداشه خونِ غريبه ست خواهرمم اينجوريه 🙄

دعا ميكنم هيچ دختري داغ مادر نبينه ، دارم ميسوزم و ميسوزم و ميسوزم وكاري زِ دستم بر نمي آيَد. نمي آيَد . چه محتاجم به آغوش گرم و بوسه هاي مادرانه ش دلم تنگ ِ حضور مهربانش ، ولي مادر به اين منزل نمي آيَد نمي آيَد نمي آيَد 🖤