2726

ما تو خونمون دو تا مریض داریم

یکیش زنداداش بزرگم که بارداره و استراحت مطلقه 

یکی پدرم ک هم دیابت داره هم قلبش عمل کرده هم سکته مغزی...مامانم بهشون میرسه .‌. من ک سر کارم و تا بیام خونه هشته .. بعد اون یکی داداشم هررشب شام میان خونمون زنش ک از ظهر میاد بیشتره موقع ها

بعد خونه ی ما اینطوریع که غذا خوردنمون دسته جمعی نیس مثلن ناهاره زنداداشمو گاهی ساعت ۱۱ میده مامانم .. یا پدرم هروقت گشنش باشه باید غذاش اماده باشه چون قرص میخوره و معده ش نباید خالی باشه ..خلاصه هرکی هروقت بخاد غذاش میخوره و هیشکی برا کسی صبر نمیکنه 

مثلا من کارم معلوم نمیکنه یموقع تا برسم خونه ۹ گاهی هم زودتر 

بعد این داداش و زنداداشم هروقت میان مامانم براشون سفره پهن میکنه و دوتایی غذاشون میخورن

بعد این زنداداشه هی گیر میداد به داداشم 

داداشم اومد گفت به من و زنم بی احترامی میکنید 

چرا صبر نمیکنید باهم غذا بخوریم

مامانم گفت شرایط خونه اینطوریه و فلان و فلان 

خلاصه محترمانه گفت نمیشه 

واقعنم نمیشه بچه ها خب

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد امشب ک اومدن ما همه شام خورده بودیم دوباره مامانم براشون سفره انداخت ک نگو زنداداشه دوباره داداشمو پر کرده از اتاق اومده بیرون .. داداشم شروع کرد ب مامانم غر زدن ک چرا برا ما صبر نمبکنیددد

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

وای چرا شرایط رو درک نمیکنن☹

زنداداش بزرگتون چرا خونه شماس؟خونه پدر خودشون دوره؟

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

بعد هی دیدیم پچ پچ میکنن بعد داداشم برگشت گفت زنه من ناراحت نمیشه .. یهو دیدیم مامانم داااااد زدددد به درکککککککککککک .. هرکی ناراحت میشه نیاد

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠
بعد امشب ک اومدن ما همه شام خورده بودیم دوباره مامانم براشون سفره انداخت ک نگو زنداداشه دوباره داداش ...

داداشت واقعا شدایط و نمیدونست که به زنش بگه؟بعدشم چقد پروان هرشب اونجان  من ماهی،یبار میرم خونه مادر شوهر

2706