2737
2734
عنوان

مگه ماسک اجباری نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 75 پست
حیف که ادامه بحث ممکنه تعلیقم کنه و گرنه براتون همه چی رو توضیح میدادم در ضمن بدون من عاشق کشورم هس ...

هیچ جا گل و بلبل نیست. ولی خب بعضی از مردم  جاهایی دنبال خبر می‌گردن که فقط کشور سیاه جلوه میده.

🤚😁سلامممم
دقیقا 😒 اگه روزی ۱۰ نفر رو ببینه سرشون رو کردن تو اشغال 🥺 اگه تو چهارراه این همه بچه ببینه که تو ...

فکر کنم تا حالا هم با حقوق ۴ تومن زندگی شو وسط این گرونیا نگذرونده بخدا خودمو شوهرم کلافه شدیم بسکه فکر این چیزارو کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی قشنگ حرف میزنی آفرین مشخصه زندگی و اوضاعتونم مث حرفاتون قشنگه چون اینجا انقد خیلیا مشکل مالی دا ...

عزیزم این قبیل کاربرا که توهین میکنند و میپیچند به پرو بال کاربرای دیگه هدفشون فقط اینه بیاند برای دعوا اگه نظر مخالفی دیدند مثل شما برخورد میکنند 

با هدف کمک و راهنمایی به کاربرا سایت نمیاند!!!

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است
2728
هیچ جا گل و بلبل نیست. ولی خب بعضی از مردم  جاهایی دنبال خبر می‌گردن که فقط کشور سیاه جلوه میده ...

خیلی ببخشید فک کنم اینجا زندگی نمیکنید یا خیلی وقته پا تو کوچه خیابون و بازار نذاشتید مگه ما مردم عقل نداریم ک بخایم دنبال اخبار باشیم روزی هزار بار داریم میریم خرید و بیرون هر روز با قیمتای جدید مواجه میشیم رو چه حسابی میشه توضیح بدید

حرف خلاف قوانینی نزدند برای من قوانین سایتو نگید که همشو از برم  همه در کمال ارامش داشتند حرف ...

آهان یعنی تخریب اوضاع کشور و بدگویی از کشور خلاف قانون سایت نیست. نه معلوم قوانین شما نوشتین اصلا.

🤚😁سلامممم
فکر کنم تا حالا هم با حقوق ۴ تومن زندگی شو وسط این گرونیا نگذرونده بخدا خودمو شوهرم کلافه شدیم بسکه ...

کاملا درکت میکنم عزیزم 🥺

انشالله موفق باشی و یه زندگی عالییی داشته باشی 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
عزیزم این قبیل کاربرا که توهین میکنند و میپیچند به پرو بال کاربرای دیگه هدفشون فقط اینه بیاند برای د ...

هوف بخدا ادم اعصابش بیرون از اینجا بهم ریختس اینجاهم ک میایم آرامش فکری ادمو میریزن بهم

2740
آهان یعنی تخریب اوضاع کشور و بدگویی از کشور خلاف قانون سایت نیست. نه معلوم قوانین شما نوشتین اصلا.

کلمات همیشگیتونو برای من ردیف نکنید حال و حوصله ی خوندن ندارم 

بازم میگم اگه این کشور برای شماس برای اون کاربرم هست به شما ارتباطی نداره چه پستی میگذارند تا جایی که قوانین سایت نقض نشه 

این سایت مسئول داره موردی باشه خودشون رسیدگی میکنند!!!!

هوف بخدا ادم اعصابش بیرون از اینجا بهم ریختس اینجاهم ک میایم آرامش فکری ادمو میریزن بهم

دیگه جوابشونو ندید که هرچی بیشتر حرف میزنند ادم حس میکنه با حرف زدن با ایشون خودش زیر سوال میره!!!!

خیلی ببخشید فک کنم اینجا زندگی نمیکنید یا خیلی وقته پا تو کوچه خیابون و بازار نذاشتید مگه ما مردم عق ...

ما هم تحت تاثیر قیمت ها هستیم همون طور که مردم انگلیس ، ترکیه و آمریکا تحت تاثیر انواع و اقسام کمبود های اقلام غذایی و بنزین  و مایحتاجشون هستن. ولی خب من شان وطنم پایین نمیارم. ببینید لطفا قبل از گارد گرفتن نسبت به حرفام خودتون دربارشون تحقیق کنین راحت به صحت حرفای من میرسین.

🤚😁سلامممم
کلمات همیشگیتونو برای من ردیف نکنید حال و حوصله ی خوندن ندارم  بازم میگم اگه این کشور برای شما ...

اتفاقا مسئولین سایت همیشه گفتن که برای ساماندهی اوضاع سایت به کمک کاربرها نیاز دارن. واقعا جالبه که کامنت های تحقیر و توهین به کشور براتون عادی. دم از آگاهی از قوانین سایت هم میزنین.

🤚😁سلامممم
اوکی ببخشید عزیزم شمارو هم عصبانی کردم فکر کنم از اول بهتر بود جوابشونو نمیدادم

نه دور شما بگردم عصبانی نشدم 😘😘

اره عزیزم بیا از تاپیک بریم بیرون راحت برای خودشون صحبت کنند

کلمات همیشگیتونو برای من ردیف نکنید حال و حوصله ی خوندن ندارم  بازم میگم اگه این کشور برای شما ...

البته من دنبال تخریب کاربرا پیش نی نی یار و مسئولین سایت نیستم. این گفتم تا بدونین موضع من با شماها دوستانه اس هرچند که خلاف نظرات من صحبت کنین یا هر چیزی بگین. من خواهرانه دوستون دارم🌹

🤚😁سلامممم
2706