2737
2739
عنوان

لطفا میشه کمک و خواهری در حقم کنید بیاید آشفته حالم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3071 بازدید | 112 پست
میخای من باهاش حرف بزنم.من سختیهای خییییلی زیادی راتجربه کردم. شاید بتونم برش گردونم و اصلا بفهمم م ...

اونوقت نمیگه که شما کی باشید و بیشتر بهش بربخوره ک با کسی غیر خودش درد و دل کردم چون یه سری ب دوست صمیمیش گفتم حل و فصلش کنه بدطور توپید بهم و جر و بحث شدید و من سکوت کرده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقت نمیگه که شما کی باشید و بیشتر بهش بربخوره ک با کسی غیر خودش درد و دل کردم چون یه سری ب دوست ص ...

بگو من مشاوره هستم اتفاقا تویه تاپیکام نوشتم 

باهاش حرف میزنم ببینم چیه مزه دهنش انقد تو را اذیت میکنه .بعدم بهت میگم اگه با حرف آمدتو راه که هیچ اگه ن یه فکر دیگه میکنم

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....

بگو یع مشاوره هست .

باهاش حرف بزن 

شاید تونستم برش گردنم تمام تلاشما برات میکنم من قلق اینجور دخترا تو دستمه 

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
2728
بگو یع مشاوره هست . باهاش حرف بزن  شاید تونستم برش گردنم تمام تلاشما برات میکنم من قلق اینجور ...

بنظرم شما میدونید چیکار کنید ، بزارید خصوصی باهاتون در ارتباط باشم بهتره

نه من به سراغ دختران چادری ک نمیرم ، اقوام هستیم و خانواده مذهبی بودند و مادر و پدرش هم رسم و جایگاه ...

آقای محترم اون درس اخلاق و معارف اگر روش اثر کرده بود چند سال پنهانی پارتنر پسر نامحرم نمیشد؛

اثر نکرده که الانم راحت پشت پا میزنه بهت؛ البته اگر دیگه رابطه پنهانی نمی‌خواد کار خوبی میکنه چون دخترا هم آبرو دارن؛

ولی اگر کلا قیدت رو زده شاید بهت شک داره که با دخترهای دیگه هم ارتباط پنهانی داری؛

ولی اگر شک بهت نداشته باشه و دوستت داشته باشه مطمئن باش اگر رسمی ازش خواستگاری کنی قطعا جواب مثبت میده بهت؛

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
2738