2737
2739
عنوان

وزن بچه سه سال و نیمه چقدر باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 20 پست
ابجی خیلی شرمندم بخدا  میخاستم بپرسم شما کسی رو سراغ ندارین کمکم کنه البته  خیلی ببخشید

کجا زندگی میکنی عزیزم باید اعتماد کنند تا بتونند کمک کنند همینجوری که نمیشه چون اونقدر با احساسات مردم بازی شده و کلاهبرداری کردند که خیلی سخت اینجوری کمک کنند البته نمیگم شما دروغ میگید خدا منو ببخشه که همچین حرفی رو میزنم یا باعث بشم دلتون بشکنه و ناراحت بشید ولی اگه بتونید ثابت کنید که واقعا نیازمندید کمکتون میکنم 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا زندگی میکنی عزیزم باید اعتماد کنند تا بتونند کمک کنند همینجوری که نمیشه چون اونقدر با احساسات مر ...

ابجی واقعا شما درست میگین دنیا بدی شده و طوری شده ک کسی اعتماد نمیکنه بهتون حق میدم ولی من مداراک پزشکی سنو گرافی هرچی بگین دارم الانم میتونم براتون بفرستم 

الهی خیر ببینی ایشالله که خدا پشتو پناهتون باشه

2731
ابجی واقعا شما درست میگین دنیا بدی شده و طوری شده ک کسی اعتماد نمیکنه بهتون حق میدم ولی من مداراک پز ...

ببخشید عزیزم اینجوری نمیشه اعتماد کرد واقعا ان شاءالله مشکلتون هرچه زودتر حل بشه و سلامتیتون رو بدست بیارید شرمنده اگه ازم ناراحت شدید حلالم کنید 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
ابجی من دخترم۶ سالشه ۹ کیلو هست البته مشکلات ومریضی ک داریم نمیتونم خوراکش رو تامین کنم  ناامی ...

عزیزم ببرش طبیب طب اسلامی حاذق با سویق کودک و ی سری خوراکی  دستورات و اصلاح مزاج درست میشه ان شاء الله 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄