2737
2734
عنوان

حس میکنم هرکیو میخوام ازدواج میکنه سریع🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 21 پست
😔خوشبحالت خاستگارداری الکی رد نکن...من ندارم اصلا

همش میگم کاش یکی داشتم ک همون هم ختم بخیر میشد نه اینکه بعضیا بیان ردت کنن بری 

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۸مارسم دختر زود میبرن اما من خاستگارم ندارم خانوادمم عالین همه یجور نگاهم مکنن کسی ک حتی ب نظر پسند ...

نگران نباش سنت کمه 50 سالت ک نیس مطمین باش یه بخت خوب نصیبت میشه خدا همه رو ب صورت جفت افریده

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤
2728
😔ابشالا ازدواج خوب کنی این ناراحتی نداره نداشتی همبشه ازموندن مبترسیدی 

عزیزم اولا اینکه الهی قسمت تو بشه خیلی زود دوما چون این‌جا یکم فضای عمومیه نمیتونم زیاد چت کنم اگه اینستا داشتی پیجمو میدم با هم صبحت کنیم سوما خواستگار نیومدن ب این معنی نیس ک میمونی اون خوبا تو راهن 

۱۸مارسم دختر زود میبرن اما من خاستگارم ندارم خانوادمم عالین همه یجور نگاهم مکنن کسی ک حتی ب نظر پسند ...

وای خدا ،من فکر میکردم بالای ۳۰ هستی که غصه ی ازدواج می‌خوری.

ازدواجِ دیر و زود مهم نیست،مهم ازدواج درست هست،اینو درک کن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩