2410
2553

یا یکی ک خیلی نابوده باهاش دوست میشه کلا انگارخوذم نمیتونم کارکنم تاحالا تو چندمورذ تا ازیکی خوشم میومد یکی دیگه میوفتاد توزندگیش.

حالا ازیکی خوشم میاد میخام ختم بردارم احمقانس؟؟ نمیتونم بهش بگم میترسم😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

الهی ب حق امام زمان یکی نصیبت بشه ک با هم پیر بشین 💙

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤
2714
الهی ب حق امام زمان یکی نصیبت بشه ک با هم پیر بشین 💙

😔انقد ازاین دعاها تو تاپیکام کردن فقط دلم خونه ک ازهرکس خوشم بیاد خذایکیو میندازه تو پاچش وفت نمیده کسی منو ببینه همشون سریع ازد میکنن میترسم اینیکم خوشم بیاد یابرم جلو یاهرچی ک بره ازدواج کنه

😔انقد ازاین دعاها تو تاپیکام کردن فقط دلم خونه ک ازهرکس خوشم بیاد خذایکیو میندازه تو پاچش وفت نمیده ...

نگران نباش پشت هر چیزی ی حکمتی هست اگه میبینی اونا یکیو دارند اینو بدون قسمت تو نیس ب خدا خدا خودش یکی بهتررررر از اینا برات کنار گذاشتع صبر کن قول میدم بهش میرسی

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤
نگران نباش پشت هر چیزی ی حکمتی هست اگه میبینی اونا یکیو دارند اینو بدون قسمت تو نیس ب خدا خدا خودش ی ...

😔اما اوناک هیچوق ازدواج نکردنو تنهاموندن چی همش میترسم ازاونا باشم تاحالا ندیدم خداواسم انقد خوبی بزاره کنار براهمین باورش سختمه ....خدابعضیارو همینطور الکیم خوشبخت میکنه بعضیام تااخرش تنهان من نمیخام تنهاباشم بشینم گوشه خونه میخوام مثل بقیه دختراباشم اما یک خاستگارم قسمتم نیست

نگران نباش پشت هر چیزی ی حکمتی هست اگه میبینی اونا یکیو دارند اینو بدون قسمت تو نیس ب خدا خدا خودش ی ...

هبچکس درکم نمیکنه همه میگن صبر داشته باش من صبر دارم اگ بدونم یروز ازدواج میکنم اما ادمایی دیدم ک تنهاموندن 😔نمیخام تنهاباشم اگه بدونم ازدواج مبکنم غصشو نمیخورم ...ازبدشانسی باید ازاینم بترسم

😔اما اوناک هیچوق ازدواج نکردنو تنهاموندن چی همش میترسم ازاونا باشم تاحالا ندیدم خداواسم انقد خوبی ب ...

عزیزم منم مثل توام میترسم تنها بمونم یا خدای نکرده سنم بره بالا اما چاره ای ندارم سپردم به خدا سر نمازم همیشه بهش میگم خدایا اونی رو قسمتم کن ک همیشه دلم میخواست منم مثل تو حاجت روا نشدم هنوز خواستگار خوب هم برام نمیاد ینی اون جوری ک میخوام نیستن اما تو نا امید نباش حسی بهم میگه خیلی خوشبخت میشی و ی بخت عالی هم نصیبت میشه

هبچکس درکم نمیکنه همه میگن صبر داشته باش من صبر دارم اگ بدونم یروز ازدواج میکنم اما ادمایی دیدم ک تن ...

چند سالته عزیزم ؟

2706