2737
2739
عنوان

قبلا خرید لذت داشت الان عذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 41 پست
مگه کل سوپر و میخری دو روز میشوری آب میکشی؟؟ والا منم همه چی و میشورم‌ حتی شکلات فله میخرم  اون ...

نه خب تنوع بالاس طبیعیه 

۲ روز منظورم صبح و ظهر و شب نیس گلم .

مثلا عصر ک میریم خرید تاجاییکه بتونم شب ک میرسیم میشورم بقیه شو صبح و ظهر میشورم 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خب تنوع بالاس طبیعیه  ۲ روز منظورم صبح و ظهر و شب نیس گلم . مثلا عصر ک میریم خرید تاجاییکه ...

من اعصابم نمیکشه همرو باید یه جا بشورم  یه جا بمونه قاطی میکنم😅 به دستکش هم  حساسیت  دارم‌ دستام  از بس خشک  شده تاچ‌ گوشی درست و حسابی کار نمیکنه‌ 

کرونا هم  تموم شه این عادت مونده‌ تو سرمون😤

همینه دیگه الان میخوام دو قلو هارو ببرم براشون خرید کنم لباس و کفش پاییزی بخرم میدونم یه دو سه میل ...

بیشتر میشه 2 تاهم میخای بخری من دو هفته پیش 2 خورده لباس خریدم.برای پسرم ی سه تیکه تو خونه ای یکم کرک دار گرم 300 فقط پاپوش 130 یعنی قیمتا وحشتناکه بخدا

2731

فقط خدا بهمون رحم کنه گلابی کیلو 58فندق کیلو260 و... درسته شاید ضروری نباشه ولی برامنی که باردارم و هیچی نمیتونم بخورم داروهه

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
فقط خدا بهمون رحم کنه گلابی کیلو 58فندق کیلو260 و... درسته شاید ضروری نباشه ولی برامنی که باردارم و ...

چرا ضروری نباشه؟؟ 

بخدا این ها ضروری هست ولی اکثرا به ناچار حذف کردن

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2738
چرا ضروری نباشه؟؟  بخدا این ها ضروری هست ولی اکثرا به ناچار حذف کردن

من که عذاب وجدان دارم ولی چاره چیه مجبورم چون بشدت وزن کم کردم 😔😔

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
بیشتر میشه 2 تاهم میخای بخری من دو هفته پیش 2 خورده لباس خریدم.برای پسرم ی سه تیکه تو خونه ای یکم کر ...

آره میدونم

حالا بعد از خرید گیر میدن مامان بریم برگرلند برگر بخوریم

مامان بریم کافه شیک بخوریم

مامان بریم فلان جا فلان چیزو بخریم

مامان بریم بمان جا بمان چیزو بخوریم

ماشالا یه روح هستن در دو بدن همزمان رو یه چیزی اتفاق نظر میکنن و دست به یکی تا من مجبور شم انجام بدم   

Having fun while stuck in life
آره میدونم حالا بعد از خرید گیر میدن مامان بریم برگرلند برگر بخوریم مامان بریم کافه شیک بخوریم ما ...

حق داری حالا من چی بگم ک پسرم 7 ماهه چیزی هنوز درک.نداره ولی همسرم جلو اسباب بازی فروشی همچین بغض میکنه ی چیزی بخره برای پسرم اگه بگم نخر ک غوغا میکنه برای بچم نمیزاری چیزی بخرم اونروز رفتیم پاساژ لباس بخرم بچه رو برده سوار این هواپیماهای تو پاساژ کرده حالا بچمم هیچی متوجه نمیشه فقط منو نگاه میکرد تموم ک شده میگه اقا دو دور دیگه بزار بمونه من انگاری 3 تا بچه دارم باباش اندازه دوتا بچه اذیت میکنه