2737
2739
عنوان

قبلا خرید لذت داشت الان عذاب

343 بازدید | 41 پست

قبلا تا یکم حوصله مون سر میرفت میرفتیم خرید هایپری جایی هم فال و هم تماشا

الان یجوری شده ملزومات هم تموم میشه و نیاز به خرید هست هی می پیچونیم .گرونی ها عذاب اور شده دیگه

شما بگید اوضاع تون چطوره

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره واقعا

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2738

بسیار گرونی🥴🥴🥴

مجبور شدم اینو رایگان بگیرم اگه زحمتی نبود لایکم میکنی؟

https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=444243

زیباترین عشق جهانی یا حسین 🖤🖤🕌:) جوونیم فدا سر ساقی💚🖤 متأهل و عاشق همسرم♡❤تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟!

مث شما

من مامان بابام مدیریت اقتصادیشون عاااااالیه ولی این ماه ما هم کم اوردیم🤦🏻‍♀️😬

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

من که هجده هستم اما خب قبلاً با چهل و خورده ای مثلاً چهار پنج سال پیش کل ماهو می‌خوردم الان با دویست و خورده به کافه برم تمومه کلی چیز تو مخ ام هست بخرم مدتهاااااست البته می‌دونم حرف شما مهم تره در مورد لوازم ضروری

2706