2733
2739
وقتی تو باشی زندگی برایم زیباست..عاشقی برایم بامعناست..وقتی توباشی قلبم بی آرزوهاست..ای تنها آرزوی من درلحظه تنهایی!وقتی تو عزیزدلم باشی سرپناهم باشی طلوع آفتاب برایم یک روز پر خاطره دیگر باتوست! وقتی تو باشی من نیز هستم زیرا تو درون قلبم هستی !پس با من باش ای عاشقانه جاودانه ام بیا تا باهم بخوانیم ترانه عاشقانه ام را که برای تو سروده ام.. ای توکه بی تو بودن برایم خواب همیشکی است..
آره خب تاپیکای درد دل اونم از قوم شوهر طرفدار زیاد داره انگار همه یه جورایی دلشون پره میرن اونجا که هم خودشون یکم بگن و سبک شن هم اون طرف بدونه که تو مشکلش تنها نیس سوالات پزشکی یا تخصص میخاد یا تجربه که همه ندارن!
بزودی در زندگیم تغییرات بزرگی به وجود میاد... میدونم... خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم که انتظار ندارم همه اطلاع داشته باشن حداقل بیان ببینن بگن نمیدونیم خاموش میان خاموشم میرن آدم فک میکنه نامرئیم شاید کسی منو نمیبینه
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
عزیزم شما خودت هر تاپیکی خوندی نظر دادی؟حتی اگه بلد هم نبودی اومدی گفتی نمیدونم؟.... از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوالدوز به مردم....چون تعدادپستهاتون زیاد نبود به ذهنم رسید...
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2731
میشا مامی باهات موافقم..
وقتی تو باشی زندگی برایم زیباست..عاشقی برایم بامعناست..وقتی توباشی قلبم بی آرزوهاست..ای تنها آرزوی من درلحظه تنهایی!وقتی تو عزیزدلم باشی سرپناهم باشی طلوع آفتاب برایم یک روز پر خاطره دیگر باتوست! وقتی تو باشی من نیز هستم زیرا تو درون قلبم هستی !پس با من باش ای عاشقانه جاودانه ام بیا تا باهم بخوانیم ترانه عاشقانه ام را که برای تو سروده ام.. ای توکه بی تو بودن برایم خواب همیشکی است..