2733
2739
عنوان

هرچی از دهنم در اومد به داداشم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 29 پست
مرسی که اینقد خوب نظر میدی  خیلی شاخی خیلی حرفای حفنی بلدی مفتخر شدم اومدی تو تاپیکم

خواهش میکنم باز کار داشتی تگ کن

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن معذرت خواهی، بگو بخاطر یه سری اتفاقایه دیگه اعصابم خیلی خورد بود

اره اعصابم بیشتر سر یچیز دیگ خورد بود حالا اونم قاطی شد انداخت دیگ بهم ریختم.ولی حوصله عذرخواهی ندارم

2731
ب ی ورررت 😑😑 داداش سگ منم ۵ سال ازم بزرگتره ازدواجم کرده منم متاهلم ولی باز همیشه با من لج میکنه& ...

اره بیخیال شدم الان😂

اینم میخواد زن بگیره واس من  دفعه پیش گفتم تو وقت زن گرفتنت نیس بهم گف به تو ربطی نداره دوهفتس اعصابم واس اون حرفش خرده الآنم یچیزی شد دیگ قاطی کردم

اره اعصابم بیشتر سر یچیز دیگ خورد بود حالا اونم قاطی شد انداخت دیگ بهم ریختم.ولی حوصله عذرخواهی ندار ...

یه پیام یا یه جوک یه چیزی که از دلش دربیاد واسش بفرست

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2738
وقتی ما هیچی‌از هیچ جا نمیدونیم فقط میگی دعوا کردیم انتظار داری چه نسخه ای بپیچیم برات😂

بابا دعوای ساده ای بود کلا هم تقصیر اون بود هم من 

بهش زنگ زدم حل کنم ماجرا رو چون اعصابمم خرد بود میخواستم حلش کنم بعد دیدم کلا هرچی میگم این هیچی نمیگه دیگ بدتر صدامو بلند کردم فکن بهش گفتم فهمیدیییی چی گفتم یا نه؟؟؟میگف چرا داد میزنی فهمیدم

نه کار درستی نیس حرفشو گوش نده🚶‍♂️😂 میگه مارو .... کردی صبح دعوا میکنی الان جک میفرستی?😂

دعوای خواهر برادری همینه الان با هم دعوا میکنند یه ساعت بعد جوک تعریف میکنند و سرته دیگ تو سر ومغز هم میزنند

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706