2737
2739
عنوان

شب ۱۰نفر مهمون دارم...☺☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 52 پست
والا خواهر شوهرم .وجاریم هستن... با جاریم راحتم ولی خواهر شوهرم سالی یه بارهستش

عیب  ندار دونوع  برا ولی کمتر  بزا .همون  نفری  ی دونه  کوجیک چون  دو نوع دیگ ولی اگ  فک میکنی  خیلی  شکمو  هستن  زیاد درس کن. من خودم  ب اینک مهمونا شکمو  هستن  یامث خودم   لاغر هستن. درس میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرغ را باید انداه نفراتت درس کنی،قورمه را در حدی که تو همه قسمت ها سفره بذاری هر کی خواست برداره.مرغ میشه غذا اصلیت نباید از نفراتت کمتر باشه

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
2740