2737
2739
عنوان

بچه ها ما ولخرجیم یا معمولی

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 42 پست

اتفاقا خیلی خوب داری زندگی میکنی عزیزم الهی ک صدو بیست ساله بشین خونه و زندگی بالخره بدست میارین اما الان کم بزارین بعد حسرت میخوری تو خونه از خودته نشستی میگی کاش میرفتم مسافرت کاش بچم ک کوچیک بود براش بهترین لباس میخریدم کاش ی وقتایی چیزی ک دلم میخاست میخریدم میخوردیم منم اینجوریم عزیزم مستاجرم اما منتظر این نیستم ک حتما عمرم بره چهار دیواری از خودم باشه بخام کیف کنم دوست دارم روش زندگیتو 💟😘😘😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کدوم خرج کم کردنی میشه چند میلیارد جمع کرد؟

کلا آدم باید پس انداز داشته باشه

اول باید پس انداز کرد بعد اونکه موند خرج کرد

ولی ما اول خرج میکنیم اونی ک میمونه پس انداز میکنیم

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2728

من غذا بیرونو دوس ندارم بااینکه همسرم خیلی وقتا میگه حسشو نداری بگو از بیرون بخرم، شاید دوسه ماهی یبار غذای بیرون، خونه هم یه ویلایی داریم یه اپارتمانی که دادیم اجاره، خوراکمون خوبه، خرجی هم هروقت باشه بیشتر میخرم نباشه کم، شرایط زندگی بالاخره بالا پایینی داره، هرکس به اندازه دارایی خودش خرج میکنه

2740

شاید تو تعریف زیاد بنظر برسه ولی واقعا معمولی،من الان سه تومن لباس گرفتم واسه زمستون بچه ها واقعا نگاه میکنم هیچی نخریدم ،به قول شوهرم وزن اسکناس ها از وزن لباسا بیشتر درمیاد از بس که به پول هیچی نمیدن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

ماهی ۲بار غذای بیرون میخورید؟باباپولدار....

ما امروز باقالی قاتق داشتیم. با سیر ترشی خوردم.مثل خَرَم ذوق کردم. تاپیک تو رو که دیدم  افسردگی گرفتم‌ 😂😂😂

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
میگم‌که هتل اینا نمیریم تو شمال خونه داریم میریم خونه خودمون تفرش هم مادرشوهرم خونه داره میریم اونجا ...

خب خوبه دیگه! زندگیه خوبی داری عزیزم قدرشوبدون.

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚