2737
2739
عنوان

گوشی که ریجستر شده باشه و خاموش باشه رو میشه ردگیری کرد؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 22 پست
خب هر چیزی رو میشه حدس زد آره مدلش جدید بود 2020 بود

برادرم جدیدا گوشی خریده، تنظیماتش قسمت امنیت زده اگر خدایی نکرده گم یا دزدی بشه ب راحتی قابل ردیابیِ...

مال شما بود؟

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
گوشیای جدید میشه، ربطی ب قیمت نداره عزیزم

بابا گوشیش اپل بود اون مدقعه حدود ۸ تومن گرفت 

ولی پلیس نتو نست ردش رو بزنه 

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرم جدیدا گوشی خریده، تنظیماتش قسمت امنیت زده اگر خدایی نکرده گم یا دزدی بشه ب راحتی قابل ر ...

ن مال من نبوده

فک نکنم قسمت امنیت رو فعال کرده باشه ☹️

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
بابا گوشیش اپل بود اون مدقعه حدود ۸ تومن گرفت  ولی پلیس نتو نست ردش رو بزنه

نمیدونم والا ولی برادرم گوشی گرفته، گوشیای جدید این قابلیتو داره، امکان ردیابی از اپراتور وجود داره، حتی میشه غیرفعالش کرد

2731
ن مال من نبوده فک نکنم قسمت امنیت رو فعال کرده باشه ☹️

بگو بره اپراتور یا همونجایی ک رجستری کرده حداقل غیرفعالش کنه، طرف جز هم بزنه دیگه نمیتونه کاریش کنه...

الان بلانسبت ملت انقد گرسنه هستن ک مگه یه چیزی بدزدن برمیگردونن

نمیدونم والا ولی برادرم گوشی گرفته، گوشیای جدید این قابلیتو داره، امکان ردیابی از اپراتور وجو ...

اونا رو‌نمیدونم فدات

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
 بگو بره اپراتور یا همونجایی ک رجستری کرده حداقل غیرفعالش کنه، طرف جز هم بزنه دیگه نمیتونه کاری ...

نمیدونم واقعا 

کاش حداقل بشه فهمید گوشی کجاست

توش عکسا و اطلاعات شخصی داشته

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
 نمیدونم والا ولی برادرم گوشی گرفته، گوشیای جدید این قابلیتو داره، امکان ردیابی از اپراتور وجو ...

وقتی سیم کارت باشه میشه از طریق اپراتور پیگیری کرد دیگه 

2740