2737
2739
عنوان

همش میترسم منم مثله مامانم بشم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 27 پست

عرق زنیان..آویشن..شیرین بیان 

ایناروبه مساوی قاطی کن هروز بخوراندازه ۱لیوان خیلی خوبه 

تست کن یه مدت

بعدغذات بخوری بهتره

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
ازمعدته حتما برو دکتر وچکاپ بده خیالت راحت شه  فاموتیدین بخور شاید مشکل سوء هاضمه داری و اسید ...

سنم خیلی کم بود وقتی مامانم مربض بود 

و خیلی بهم سخت گذشت 

الان فوبیای دکتر دارم 

اون سری فشارم افتاده بود یه سرم برام وصل کرده بودن تمام مدت داشتم گریه میکردم 

محیط دکتر و بیمارستان حالمو افتضاح خراب میکنه 😔😔😔

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنم خیلی کم بود وقتی مامانم مربض بود  و خیلی بهم سخت گذشت  الان فوبیای دکتر دارم  ...

اللهی عزیزززم خدارحمت کنه مادرتونو

انقدر استرس نداشته باش باورکن بیشترمریض میشی و چیزای بدو سمت خودت میکشی 

با خیال راحت برودکتر باورکن بهتره برات

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
اللهی عزیزززم خدارحمت کنه مادرتونو انقدر استرس نداشته باش باورکن بیشترمریض میشی و چیزای بدو سمت خود ...

ممنون عزیزم ❤️❤️

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2731
نترس ان‌شاءالله چیز خاصی نیست عزیزم پس یکمی منطقی به قضیه نگاه کن ‌که هر مشکل یا بیماری رو اگر زود ب ...

اره راست میگی 😔😔

نری دکتر که بدتر ،نری هم روح وجسمتو بیشتر مریض میکنی

میرم حتما 

دعا کن مشکل جدی نباشه 😔

2738
نترس برو دکتر 

میرم حتما 

دعا کن مشکل جدی نباشه 😔

سلام  برای شادی روح مادرت صلوات فرستادم

سلام عزیزم 

ممنونم 

منم برای حاجتت فرستادم ❤️❤️❤️

معدت خوب شد؟؟

اره خود به خود خوب شد 😀😀