2410
2553

یه مدتیه همش معده درد دارم ولی میترسم برم دکتر 

مامانم دقیقا هم سن الان من بود و بیماریش با درد معده شروع شد. بعد از کلی دکتر رفتن معلوم شد سیروز کبدی داره شش سال جنگید و سی و شش سالگی هم از دستمون رفت 😔😔😔

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

هنوز درد کشیدناش یادمه 

من هیچکسیو ندارم نه مادر نه خواهر ، اگه مریض بشم خیلی نامردیه 😢😢😢

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همع که عین هم نمیشن ما همه الان مشکل گوارش و معده داریم عادیه تواین زمونه برو دکتر انشالله هیچی نیس درمان کن خودت بهتراز هیجکارنکردنه اگرمیخوای اتفاق بدی نیوفته برات

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2720
ان شالله که مشکلت اون نیست ولی سریعتر برو دکتر  تاحالا ازمایش ندادی؟

نه 

همش دارم خود درمانی میکنم 

اسم دکتر میاد تن و بدنم میلرزه 😭😭😭

همع که عین هم نمیشن ما همه الان مشکل گوارش و معده داریم عادیه تواین زمونه برو دکتر انشالله هیچی نیس ...

😔😔😔

دکتر گوارش خوب میشناسین ؟ تهرانم 

2714
برات صلوات فرستادم انشاالله كه يه معده درد عادي عزيزم بد به دلت راه نده 

مرسی عزیزم 🙏❤️

😔😔😔 دکتر گوارش خوب میشناسین ؟ تهرانم 

دکترداخلی خوب میشناسم خیلی دکترخوبیه ولی پایین شهره ..بیمارستان ارتش هم هستن ایشون بسیار ماهرن

اسمش دکترمهردادفلاح

اینکه درست نیست شما که سابقه دارید تو خانواده زود به زود از بده  دیگه ی ازمایش که چیزی نیست عز ...

قبلا زیاد میرفتم تقریبا هرسال چکاپ میدادم 

از قبل از کرونا دیگه نرفتم 

یه سوال علایمت چیه؟ سمت چپت هست با راست؟

سوزش معده خیلی شدید دارم 

بعضی وقتا میزنه به پشت کتفم 

بخصوص وقتی چیز شیرین میخورم که اصلا نابود میشم 

نه  همش دارم خود درمانی میکنم  اسم دکتر میاد تن و بدنم میلرزه 😭😭😭

نترس ان‌شاءالله چیز خاصی نیست عزیزم پس یکمی منطقی به قضیه نگاه کن ‌که هر مشکل یا بیماری رو اگر زود به دادش برسی ، حل میشه و اوکی میشه اما اگر بیخیالی طی کنی و با خود درمانی خرابترش کنی ، ممکنه بعدا نتیجه‌ی خوبی نداشته باشه دور از جونت. برو دکتر وضعیتت رو بگو نگرانیت رو هم توضیح بده و درخواست کن چکاپ بنویسه برات هم سونو هم آزمایش کبد هم معده 

سوزش معده خیلی شدید دارم  بعضی وقتا میزنه به پشت کتفم  بخصوص وقتی چیز شیرین میخورم که اص ...

ازمعدته حتما برو دکتر وچکاپ بده خیالت راحت شه 

فاموتیدین بخور شاید مشکل سوء هاضمه داری و اسید معدت بالاس

2706