2733
2739
عنوان

میگم خانوما تکون نی نی تو شکم چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 28 پست
میش ج منو بدیدببخشید اسی..۵ یا ۶ قاشق شله زرد خوردن تو حاملگی عیب داره؟

هيچ اشكالي نداره منم ديروز خوردم 

ماه هاي اول ميگن نخوريد 

بقيه ماه ها هم كم و غليظ نباشه اشكال نداره 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
پس خودشه اره اینم مث ضربان بود ولییی خیلی کوچولو برا اولین باره اینجوری میشه اخه نفخ داشتم قبلا انگا ...

نه عزیزم اون حرکات روده است امکان نداره تو این سن حس کنی ضربان گاهی حس میشه که بخاطر خونرسانی به جفت هست حرکات و از هفته ۱۴ و ۱۵ ممکنه به شکل ترکیدن حباب حس کنی گاهی بعدشم از هفته ۲۲ و اینا یه خورده شدید تر من الان هنوزم واضح حس نمیکنم لاغرم هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میش ج منو بدیدببخشید اسی..۵ یا ۶ قاشق شله زرد خوردن تو حاملگی عیب داره؟

نه بابا چه خطری جوشونده غلیظ زعفرون بده

من دو ماهم بودم دو کاسه شله زرد خوردم یه بار

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
ن بابا چ اشکال داره من غذای نذری ک داخلش زعفرون بوده هم خوردم حالا محظ احتیاط دیگ نخوریم

باشه عزیزم دیگ نمیخورم مرسی ج داددیی😘😘😘

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2728
نه بابا چه خطری جوشونده غلیظ زعفرون بده من دو ماهم بودم دو کاسه شله زرد خوردم یه بار

واقعااا خدا خیرت بده خیالمو راحت کردی ‌خدا نی نیتو حفظ کنه برات برامنم دعا کن بعد س تا سقط حامله شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هيچ اشكالي نداره منم ديروز خوردم  ماه هاي اول ميگن نخوريد  بقيه ماه ها هم كم و غليظ نباش ...

عزیزم لطف کردی فدات🌷🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعااا خدا خیرت بده خیالمو راحت کردی ‌خدا نی نیتو حفظ کنه برات برامنم دعا کن بعد س تا سقط حامل ...

ان شا الله سالم بیاد بغلت ولی کلا یه کم مراعاتت و بیشتر کن نه تو خوردن تو همه چی چون بارداریت پرخطره

ان شا الله سالم بیاد بغلت ولی کلا یه کم مراعاتت و بیشتر کن نه تو خوردن تو همه چی چون بارداریت پرخطره

اررره الان استراحتم خیلی کم پیش میاد پاشم‌...خیلی چیزارو گذاشتم کنار نخوردم چون ب معدم سازگار نیس.براهمین این یکیو خیلی دوس داشتم بخورم😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اررره الان استراحتم خیلی کم پیش میاد پاشم‌...خیلی چیزارو گذاشتم کنار نخوردم چون ب معدم سازگار نیس.بر ...

نوش جونت⚘

موز اینا خیلی خوبه هم از سقط پیشگیری میکنه هم مقوی معده س

نوش جونت⚘ موز اینا خیلی خوبه هم از سقط پیشگیری میکنه هم مقوی معده س

قربونت شم ممنووون عزیزممم👌👌👌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس خودشه اره اینم مث ضربان بود ولییی خیلی کوچولو برا اولین باره اینجوری میشه اخه نفخ داشتم قبلا انگا ...

سلام خوبی دختر نینیت خوبی .وزن من ۶۳ بود بعد رفتم وزن کردم ۶۲ شده بود میگه بده؟؟

خداجونم تو دلیمو حفظ کن 😍😘میسپرمش یه خودت 🤰🤰خداجونم شکر که مامان شدم
سلام خوبی دختر نینیت خوبی .وزن من ۶۳ بود بعد رفتم وزن کردم ۶۲ شده بود میگه بده؟؟

سلام عزیزم هر دو خوبیم شما خوبین

نه مشکلی نیست منم ۵۸ بودم ی دوهفته بعدش رفتم شده بودم ۵۶ برا این ک ویار داریم نمیتونیم درست غذا بخوریم وزن کم میشه اینو دکترم گفت 

و گفت ویار تموم شد وزن زیاد میشه

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
سلام عزیزم هر دو خوبیم شما خوبین نه مشکلی نیست منم ۵۸ بودم ی دوهفته بعدش رفتم شده بودم ۵۶ برا این ک ...

من کلا دو هفته بالا میاوردم الان خوب شدم خداروشکر .ولی خیلی سرما میخورم سرمایی نیستم ولی خیلی سرما میخورم .واسه من زده یازده روز پنج هفته .بیست ششم باید برم آن تی

خداجونم تو دلیمو حفظ کن 😍😘میسپرمش یه خودت 🤰🤰خداجونم شکر که مامان شدم
من کلا دو هفته بالا میاوردم الان خوب شدم خداروشکر .ولی خیلی سرما میخورم سرمایی نیستم ولی خیلی سرما م ...

برا من امروز رفتم تو یازده هفته بیستم ان تی دارم

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...