2733
2739
عنوان

چند ماهگی شیر شب بچتون قطع کردین بگیننن😘🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گرم و شیرین بود😋 یادمه وقتی مامانم طلاق گرفت سه ماه پیش بابام بودم تا از شیر به اجبار گرفته شد ...

نوش جان پسرمم تا نخوره نمیخابه هرچی بزارم روپام نمیخابع فقط شیر میخابونش😬😂

2728
منم شنیدم بچه منم یک سالشه شبا تا صب شیر میخوره هر وقت که بیدار شد شیر میخواد شیر خشکیه این که میگن ...

میگن آخر شب بهش غذا بدین ک سیر باشه بیدار نشه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
منم شنیدم بچه منم یک سالشه شبا تا صب شیر میخوره هر وقت که بیدار شد شیر میخواد شیر خشکیه این که میگن ...

گلم شب چند بار بیدار میشه؟ دندوناش خراب نشده؟ منم هرکار کردم تا شیر نخوره نمیخابه

اها خوب تو خواب چطور آب بدم میشه یه کم بریزم تو دهنش؟

نه.چون اینکار سخته برای همین میگم شیر شب باید وقتی دندون در آورد قطع کنید.برادرزاده من به علت شیر شب.دندون های جلو پوسیده شده.دکتر علتش شیر شب می دونست

2740
اماه اول ۲ساعت خودش بیدار میشد بعدشهروقت خواست الانم ۱سالشه روزی ۳بار با شب

چند دقیقه شیر میخوره؟ 24 ساعت سه وعده؟ یعنی هر 8 ساعت

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
نه.چون اینکار سخته برای همین میگم شیر شب باید وقتی دندون در آورد قطع کنید.برادرزاده من به علت شیر شب ...

خب یعنی چطور قطعش کنم از شب شیر ندم تا صبح یا شب بدمش دیگه ندم وصبح بدمش؟؟نمیخابه که😫😫😫😫😫

خب یعنی چطور قطعش کنم از شب شیر ندم تا صبح یا شب بدمش دیگه ندم وصبح بدمش؟؟نمیخابه که😫😫😫😫😫

اگر دندون داره مجبوری. شبا نباید شیر بدی.اگر با پنبه مرطوب بتونی دندوناش از شیر پاک کنی دیگه مشکلی پیش نمیاد.

دندوناش خراب نشد؟

نه

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
2706