2410
2553

راسته میگن تا دندون درآورد نباید شبا شیر بدی چون پوسیده میشن من الان ۱سالشه روزا کم شیرمیخوره اما شبا تا شیر نخوره نمیخابه چیکارش کنم 😭😭😢😱

من تا ۴سالگی میخوردم از مامانم 😂😂😂یادمه کیک تولد ۳سالگیمو نشستم با شیر مامانم خوردم🤣

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دختر من یه دونه پرشو شب موقع خواب میخوره 

یکی رو هفت صبح 

نمیدونم این میشه قطع کردن یا نه 

۹ماهشه

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2714

پسر من سه سالگی رو رد کرده بود از شیشه گرفتم

تاروقتی هم شیشه میخورد شب و‌روز شیر میخورد

دندوناش هم مرتب میبرم دندونپزشکی

چند تا پر کرد از شیری ها

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم شنیدم بچه منم یک سالشه شبا تا صب شیر میخوره هر وقت که بیدار شد شیر میخواد شیر خشکیه این که میگن شیر شب قطع کنین خب بچه بیدار شد چی بهش بدیم ما که بزرگیم نصف شب گشنمون میشه 

تا ۲سالگی بهش دادم

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
😷😂😂خوشمزه بود

اره گرم و شیرین بود😋

یادمه وقتی مامانم طلاق گرفت سه ماه پیش بابام بودم تا از شیر به اجبار گرفته شدم😐😐😂😂😂

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻
واقعا مامانت نگفته دندونات پوسیده شده یا نه‌؟ میترسم 😤😱

نه اصلا😐

2706