2733
2739
چقد مامانت خوشحاله الان  میگ خدایا شکرت منو سرشکسته نکردی

نمیدونه نداره

(کاربر جدید نیستم)   لطفا یه صلوات برای رسیدن به عشقم مهمونم کنید  همانند بُغضِ باران در نبودت گریانم ....             چ غم انگیز است پاییز و غم انگیز تر از آن قدم زدن با خیال وجود توست جانانم.....🤍🌱🖇
وای خدااا امروز ب مامانم التماس میکردم اجازه بده اینستا وصل کنم اونم از کار افتاد😂😂😂😂😂😂شانسم ن ...

شما دست به ماست بزنی سیاه میشه خاهر. لطفا کاری نکنید که به ضرر ما تموم به خواهشا😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدااا امروز ب مامانم التماس میکردم اجازه بده اینستا وصل کنم اونم از کار افتاد😂😂😂😂😂😂شانسم ن ...

😂😂😂😂 یکی می گفت چون بهروز دیر پیاممو جواب داد قطع شد 😂

چن سالته

خاکبرسرم کنن ۱۸ ام😐

(کاربر جدید نیستم)   لطفا یه صلوات برای رسیدن به عشقم مهمونم کنید  همانند بُغضِ باران در نبودت گریانم ....             چ غم انگیز است پاییز و غم انگیز تر از آن قدم زدن با خیال وجود توست جانانم.....🤍🌱🖇
2731
شما دست به ماست بزنی سیاه میشه خاهر. لطفا کاری نکنید که به ضرر ما تموم به خواهشا😜

میدونم خواهر چشم دیگه کار ندارم😂

😂😂😂😂 یکی می گفت چون بهروز دیر پیاممو جواب داد قطع شد 😂

😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️