2737
2734

برا همس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مال همه اینجوریه 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وای خدااا امروز ب مامانم التماس میکردم اجازه بده اینستا وصل کنم اونم از کار افتاد😂😂😂😂😂😂شانسم ندارمممم

(کاربر جدید نیستم)   لطفا یه صلوات برای رسیدن به عشقم مهمونم کنید  همانند بُغضِ باران در نبودت گریانم ....             چ غم انگیز است پاییز و غم انگیز تر از آن قدم زدن با خیال وجود توست جانانم.....🤍🌱🖇
وای خدااا امروز ب مامانم التماس میکردم اجازه بده اینستا وصل کنم اونم از کار افتاد😂😂😂😂😂😂شانسم ن ...

چقد مامانت خوشحاله الان 

میگ خدایا شکرت منو سرشکسته نکردی

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
2706